Avrupa Konutları yeni projede kura ile satış yapacak!

Yazdır

Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 'Projemize 2 bin başvuru geldi. Satışa çıkana kadar bu rakam 3 bini bulur. Kura ile satış yapmayı düşünüyoruz' dedi...

Avrupa Konutları markasıyla tanınan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya iki yeni konut projesini hayata geçirmek için hazırlıkları tamamladıklarını açıkladı.

40 bin metrekarelik Kale Kilit Topkapı arsası üzerinde hayata geçirecekleri Avrupa Konutları Kale projesinde 600 konut yer alacağını ifade eden Çetinsaya, Ayazağa’daki Evyap arazisi üzerinde Artaş Grup, Aydınlı Grup ve Keleşoğlu İnşaat ortaklığı ile hayata geçirilen Vadi İstanbul projesinin ikinci etabına başlandığını açıkladı. Toplamda 3 bin konut bulunan projede beş yıldızlı otel, rezidans, teras evler, AVM, ofis ve eğlence alanları yer alacak.

Süleyman Çetinsaya, 550 konutluk Eclipse Maslak projesinde ise 135 konut kaldığını ve teslimlerin 2014 Temmuz’da yapılacağını belirtti. Mesa, Artaş-Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu tarafından geliştirilen Tema İstanbul projesi de Temmuz 2015’de teslim edilecek.