Apricot Garden Ispartakule Eylül sonu satışta!

Yazdır

Bahçeşehir’de toplu konutların bulunduğu bölgede inşa edilen Apricot Garden Ispartakule projesi Beyfen Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

 

3 blokta 234 konuttan meydana gelen Bahçeşehir Apricot Garden projesi için ön talep toplama süreci devam ediyor. Bu ayın sonunda satışlarının başlayacağı Apricot Garden Ispartakule projesinde evlerin tamamı 2 oda 1 salon tipinde yapılıyor. Projedeki daireler brüt 127, net 97 metrekare büyüklüğünde.
 

Ispartakule bölgesinde yapılan Apricot Garden Ispartakule projesinin kurulduğu alan ise 16 bin 500 metrekare büyüklüğünde. 2012 yılının sonunda sahiplerine teslim edilecek olan projede 180 metrekarelik açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, sosyal tesisler, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları gibi aktivite alanları mevcut olacak. Ayrıca projeye ismi veren kayısı bahçeleri ile doğayla iç içe bir yaşam sunulacak.
 

Apricot Garden Ispartakule projesinde evlerin metrekare birim fiyatları henüz belirlenmedi. Kaba inşaatı bitme aşamasında olan projede tapu teslimleri satış anında yapılacak.

 

 

Apricot Garden iletişim bilgileri,

web    : www.apricotgardenevleri.com/