Alman yapı market Hagebau Türkiye'ye girdi

Almanya'da 1000 mağazası bulunan yapı market Hagebau, büyük şehirlerde yer bulamayınca Türkiye'ye Bolu'dan girdi
Alman yapı market Hagebau Türkiyeye girdi
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 28 Ağustos 2011 Pazar 12:00

Türkiye'nin hızlı büyümesinden yararlanmak ve pazardan pay almak için ardı ardına gelen uluslararası markalar kervanına Alman Yapı marketi Hegabau da katıldı.

Özellikle artan konut arzının cazibesine kapılan marka uzun zamandır gözlemlediği Türkiye pazarına en sonunda sessiz sedasız girdi.

Firma, Arazi bedellerinin yüksekliği ve yer bulma sıkıntısından dolayı büyükşehirlerden vazgeçip Bolu'da 50 bin metrekare üzerine mağaza açacak.

Leroy Merlin, IKEA gibi devasa alanlarda mağaza açan markanın en büyük özelliği inşaat malzemeleri konusunda dev bir ürün çeşidine sahip olması.

Yer kaplama ürünleri, paneller, pencereler, Kapılar, Ahşap bahçe malzemeleri ve koridor ürünleriyle ön plana çıkan marka, Doğal Taş ve Seramik alanındaki ürün gamıyla da Almanya'nın en çok bilinen marketi haline geldi.

 

İKİ KONSEPT BİRDEN TÜRKİYE'DE 
 

Markanın Almanya'nın 300 lokasyonunda 300 hagebaumarkt mağazası 700 de inşaat malzemeleri, Seramik, kereste satan mağazaları bulunuyor. Mağazalara gelen müşteriler ihtiyaçları olan ürünleri verdikleri ölçüler doğrultusunda yerindesatın alıyorlar.

'Do it yourself' 'kendin yap' konseptinin şekillendirdiği mağazaları ile firma Türkiye'de hem inşaat malzemeleri hem de modüler Mobilya ürünlerinin satışını gerçekleştirecek. 

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS