Altınoluk , Heramis Tatil Köyü açıldı

Çetinkayalar İnşaat ve Aydın Şirketler Gurubu Konsorsiyumu işbirliği ile gerçekleştirilen 200 milyon dolar değerindeki termal tatil köyünün Altınoluk’ta hizmete açıldı. Denize sıfır 115.000 m2 alanda yer alan ve 16.800 devremülkten oluşan tatil köyü üyelik usulüyle çalışacak.
Altınoluk , Heramis Tatil Köyü açıldı
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 26 Temmuz 2011 Salı 11:00

Altınoluk'ta açılan Heramis Termal Tatil Köyü'nün açılışına AKP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Edip Uğur ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Volkan Canalioğlu katıldı.

Gecede konuşma yapan Uğur, "Bu tarz yatırımların ülkedeki sosyal ve ekonomik istikrarın bir göstergesi olduğunu belirterek "Körfez bölgesi ulaşılması zor bir bölgeydi. Artık Körfez bölgesi havadan ve karadan rahatlıkla ulaşılabilecek bir bölge. İşte Heramis Ailesi de bunu fırsat bilip müsait Yatırım ortamından da faydalanarak gerekli yatırımı yaptı" dedi.

 

Mehmet Volkan Canalioğlu ise Edremit'te bölgesine bir tesisin açılmasının sevindirici olduğunu belirttikten sonra Heramis Termal Tatil Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Aydın'a ithafen "Trabzon insanı gittiği yeri geliştirmeye ve güzelleştirmeye çalışır. Bölgenin ekonomik kalkınması ve istihdamı konusunda Tatil köyünün büyük katkısı olacaktır" diye konuştu.

 

Heramis Termal Tatil Köyü Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Aydın da, Çetinkayalar İnşaat ve Aydın Şirketler Gurubu Konsorsiyumu ile gerçekleştirilen 200 milyon Dolar değerindeki termal tatil köyünün Altınoluk'ta denize sıfır 115.000 m2 alanda 16.800 devremülk üyeliği ile hizmete gireceğini belirterek, "Projelerimiz geleceğe ışık tutuyor, ülke ekonomisine katkı sağlıyor" dedi.

Açılış konuşmalarının ardından Uğur, Canalioğlu, Aydın ve diğer davetliler açılış kurdelasını kesip örnek daireleri gezdiler.

İletişim bilgileri :

Tel : 0266 388 48 88 ( Tel )

Web : www.heramis-bayilik.com

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS