Dumankaya Dizayn'da 418 bin TL'ye Penthouse !

Yazdır

Dumankaya Dizayn projesi Tuzla Tersanesi’nden Sabiha Gökçen Havaalanı’na ve TEM’e çıkan otoyol üzerinde, Gizli Bahçe’ye gelmeden önceki yamaçta yer alıyor.

 

Dumankaya Dizayn projesi Tuzla Tersanesi'nden Sabiha Gökçen Havaalanı'na ve TEM'e çıkan otoyol üzerinde, Gizli Bahçe'ye gelmeden önceki yamaçta yer alıyor.3 ana bloktan oluşan bu seçkin projede toplam 330 daire bulunuyor. Blokların her biri farklı bir açıdan İstanbul'a bakıyor. Bir blok bölgenin en güzel korularından Çamlıbelde'ye bakıyor, bir blok ise bütün ihtişamıyla Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'nı görüyor. Üçüncü blok ise Pendik marinası ve Marmara Denizi manzaralı. 12'şer katlı olarak planlanan bloklarda  stüdyo, 1+1, 2+1 ve dubleks penthouse'lar yer alacak.

Stüdyolar  daireler  36-41 m2  ,  1+1'ler 50-69  m2  ,  2+1'ler 80-83  m2  ve  penthouse'lar   126-178 m2 arasında farklı büyüklüklerde olacak.

Dumankaya Dizayn'da daireler 78,000 ile 418,000 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.Projenin ortası, eğimli bir araziye uyum sağlayan kademe kademe göletlerle süslü. Göletler aynı zamanda şelale işlevi görüyor ve iç peyzaja ayrı bir dinginlik katıyor.Parlak bir gelecek vaat eden Tuzla Aydınlı'daki Dumankaya Dizayn farklı mimarisiyle dikkat çeken, konum itibariyle öne çıkan, hem yatırım hem oturum için son derece uygun bir proje...

 

 

Yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzu, Kafetarya, Fitness center, Sauna, Hamam, Mini basketbol sahası, Çocuk oyun alanı, Gezinti ve koşu parkurları, Manzara terasları, Göletler ve şelaler, Açık ve kapalı otopark, 24 saat güvenlik

 

 

 

İletişim bilgileri

Web    : www.dumankaya.com

Tel      : 444 7 222