Beyazıt Öztürk'ten 8 bin 500 dolara kiralık villa

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Bahçeköy Saklı Koru sitesindeki evini kiralamaya karar verdi!
Beyazıt Öztürkten 8 bin 500 dolara kiralık villa
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 03 Temmuz 2012 Salı 08:00

İzzet Çapa‘nın Habertürk gazetesinde yazdığına göre ünlü şovmen-oyuncu Beyazıt Öztürk, Sarıyer-Bahçeköy‘de bulunan Saklı Koru Villaları'ndaki evini kiralamaya karar verdi.

Koca evde tek başımayım!
Çapa yazıda, Beyaz‘ın yalnızlıktan çok sıkıldığını ve yakınlarına "Koca evde tek başınayım, koltuğun kenarına kıvrılıp oturuyorum. Geceleri de yatağın bir köşesine çekilip uyuyorum" dediğini kaydetti. Yazıda ayrıca Beyaz'ın evini bir yıl önce 3 milyon 250 bin dolara satışa çıkardığını, ancak villaya talip çıkmadığı belirtildi.

Evi için aylık 8 bin 500 Dolar Kira isteyen ve özellikle komşusu Gülben Ergen‘in İstinye Park Evleri'ne taşınmasıyla kendini iyiden iyiye yalnız hisseden Beyaz'ın bundan sonra nerede oturacağı merak konusu.

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS