En büyük Boyner mağazası

Yazdır

Dün açılan Marmara Forum’a ilgi büyük oldu. AVM’de yerini alan markalardan biri de Boyner Mağazacılık

 

İstanbul’daki 11’inci mağazasını Marmara Forum’a açan?Boyner, bu yeni girişimiyle mağaza sayısını 34’e çıkarmış oldu. İstanbulluların merakla beklediği Marmara Forum Alışveriş Merkezi, Türkiye’deki en büyük Boyner Mağazası’na da ev sahipliği yapıyor.

Yaklaşık 6000 metrekare satış alanı ile iki kata yayılmış olan en büyük Boyner Mağazası, kadın, erkek kadın, erkek, çocuk, genç giyim ve aktif spor, ayakkabı, kozmetik ve ev kategorilerinde hizmet veriyor.
Boyner Marmara Forum Mağazası, ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatlarıyla keyifli bir alışveriş deneyimi vaad ediyor. Ayrıca 3 Nisan tarihine kadar Boyner Marmara Forum Mağazası’ndan Boyner Anahtar ile yapılan 150 TL ve üzeri alışverişler, alışveriş tutarının yüzde 20’si kadar marka çeki kazandırıyor. Ayrıca Istanbul Shopping Fest’e özel, Bonus ile yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde tutarın yüzde 10’u kadar ekstra çek hediye.

Markaların yeni lokasyonu
Boyner Marmara Forum Mağazası‘nda kadın, erkek, çocuk ve genç aktif spor giyimin yer alan bazı markalar şöyle: Assymmetry, Cotton Bar, Limon Company, Pi, İpekyol, Twist, Fabrika, U.S.Polo, Silk & Cashmere, Pierre Cardin Beymen Business, Vakko, Mammaramma, Barbie, Nike, Adidas, Converse, Puma, ack & Jones, Levi’s, Mavi Jeans, Jack Wolfskin,; ayakkabı&çanta reyonlarında MBT, Camper, Steve Madden, Vakko, Tommy Hilfiger, Delsey, Camel Active ve US Polo, kozmetik kategorisinde Lancome, Clinique, EstÈe Lauder, Bobbi Brown, Laura Mercier, L’Occitane, Dolce&Gabbana, H2O Plus, Calvin Klein, ChloÈ, Armani, Burberry, Paco Rabanne

Saturn’de teknoloji kuyruğu
2009 yılında Forum İstanbul Bayrampaşa, 17 Mart 2011 tarihinde de Saturn Demirören İstiklal mağazasını açan Saturn’un üçüncü mağazası Marmara Forum’da hizmete girdi. Saturn’un açılışında, teknoloji kuyruğu yaşandı.
Çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu teknoloji severler, erken saatlerde Saturn Marmara Forum’da sıraya girdi.