Balat Vizyon Evleri'nde Uludağ Manzaralı Daireler

Yazdır

Bursa'da Se-Ka İnşaat tarafından hayata geçirilen Balat Vizyon Evleri'nde satış süreci devam ediyor. Proje 4 blok halinde yükseliyor.

Bursa, Nilüfer, Balat Mahallesi'nde Se-Ka İnşaat tarafından inşa edilen Balat Vizyon Evleri, 4 oda 1 salon ve 6 oda 1 salon dubleks daire seçenekleri ile yükseliyor. Toplam 52 dairenin yer aldığı projede fiyatlar 280 bin liradan başlıyor.

Balat Vizyon Evleri'nde Hemen Teslim Ayrıcalığı

Hemen teslim avantajının bulunduğu Balat Vizyon Evleri'nde 192 m2 genişliğindeki 4+1 daireler 280 bin lira ile 440 bin lira arasında, 380 m2 genişliğindeki 6+1 dubleks daireler ise 650 bin lira ile 660 bin lira arasında satılıyor.

Tüm Daireler Güney Cephede

6 bin 244 m2'lik arsa alanına sahip olan Balat Vizyon Evleri'nde tüm daireler Uludağ manzaralı ve güney cepheli olarak tasarlanıyor. Projedeki tüm daireler soyunma odalı, ebeveyn duşlu ve kilerli olarak inşa ediliyor.

Ortak Alanlarda Şelale ve Oturma Alanları

Yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk parkı, kapalı ve açık otoparkı, fitness salonu ve güvenlikli bir site olan Balat Vizyon Evleri'nin ortak alanlarında şelale ve oturma alanları yer alıyor.

Her Daireye 2 Otopark

Her daireye 1 adet kapalı, 1 adet açık otopark tahsis edilen, bahçe kısımlarının ayrı ayrı çimlendirildiği Balat Vizyon Evleri, Bursa, Nilüfer, Balat Mahallesi, Sıhhiye Caddesi üzerinde bulunuyor.

 

BALAT VİZYON EVLERİ İLETİŞİM