G Plus altından çok kazandırdı 5 ayda yüzde 42 prim yaptı !!!

Yazdır

Mar Yapı tarafından emlak piyasasının yükselen değeri Güneşli’de hayata geçen G Plus projesi, beş ayda yatırımcısına altından daha çok kazandırdı. Yılbaşından itibaren altın yüzde 33 oranında reel getiri sağlarken, G Plus projesi beş ayda yüzde 42 prim yaptı.

 

Her dönemim en karlı yatırım  araçlarından biri olan gayrimenkul, yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Mar Yapı tarafından emlak piyasasının yükselen değeri Güneşli’de hayata geçen G Plus projesi, beş ayda yatırımcısına altından daha çok kazandıran yatırım aracı oldu.

 

Yılbaşından bu yana altın, yatırımcısına yüzde 33  oranında reel getiri sağlarken, G Plus projesi beş  ayda yüzde  42 prim yaptı.

 

 

G PLUS PROJESİ DETAY VE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYIN!

 

 

Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, G Plus’ın ilk etabının satışa çıktığı andan itibaren alıcıların yoğun ilgisi ile karşılaştığını belirterek; “Beş günde ilk etabın  yüzde 80’ini sattık. Bu bir rekordur. Bu başarıda, Güneşli’nin emlak piyasasının yükselen değeri olması tabii ki etkili oldu. Ancak en önemlisi projenin konseptinin insanların özlediği yaşama uygun olmasıydı. 

 

 

Ofis, konut ve mağazalar olmak üzere karma bir konsepti olan G Plus, İstanbul gibi bir metropolde evi ile işi arasındaki mesafeyi kısaltmak isteyenlerin tercihi oluyor. Yolda değil evde zaman geçirmek istiyor artık insanlar. Projenin satışa çıkmasının üzerinden beş ay gibi kısa bir süre geçti ve biz ilk etabın yüzde 85’ini sattık. İlk etaptan alanların konutları bu sürede  yüzde 42 değerlendi” diye konuştu.

 

 

Konut, ofis ve mağazalar bir arada

Konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan karma bir proje olarak tasarlanan G Plus, toplam 3 kuleyi içinde barındıran 3 etaptan oluşuyor. Atatürk Havalimanı’na 4 kilometre uzaklıkta olan G Plus projesinin ilk etabı 260 konut, 40 mağaza ve 3.900 metrekare planlanabilir ofis alanlarından oluşuyor. Stüdyo, 1 + 1, 2+1, 3+1 ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı ilk etapta, mağazaların büyüklüğü 70 ila 146 metrekare arasında değişiyor.

 

Aralık 2012’de teslim

İlk etabı, Aralık 2012’de sahiplerine teslim edilecek olan projede, 450 araçlık kapalı, 60 araçlık açık olmak üzere toplamda 510 araçlık otopark kapasitesi, yüzme havuzu, Fin hamamı, squash, fitness, spa, sauna ve masaj odalarıyla farklı fonksiyonlar içeren sağlık kulüpleri yer alıyor.

 

 

 

G Plus İletişim bilgileri:

Web: www.maryapi.com.tr

E-posta: info@maryapi.com.tr

Tel: 0 212 543 76 77