Eskişehir, Drusilya Evleri ile Lüks Konutla Tanışıyor!

Aşağı Söğütönü yolu üzerinde gerçekleştirilecek olan 102 konutlu proje açık ve kapalı sosyal mekânları, huzur ve konforu bir arada sunmayı vaat ediyor. Daireler 3+1 ve 4+1 tipinde inşa ediliyor.
Eskişehir, Drusilya Evleri ile Lüks Konutla Tanışıyor!
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 07 Temmuz 2012 Cumartesi 16:00

Eskişehir, eski Acem kaynaklarında geçen adıyla Drusilya ismini tekrar yaşatacak. AYD Yapı tarafından geliştirilen proje ile Drusilya Evleri adı verilen bir sosyal yaşam ve Konut projesi hayata geçiyor.

Aydınlar Yapı (AYD Yapı), Eskişehir'e yeni bir sosyal alan ve Konut projesini hayata geçirecek. Aşağı Söğütönü yolu üzerinde gerçekleştirilecek 102 konutlu proje açık ve kapalı sosyal mekânları, huzur ve konforu bir arada sunmayı vaat ediyor. Daireler 3+1 ve 4+1 tipinde inşa ediliyor. Proje içinde ayrıca 10 adet işyeri de bulunuyor.

Erkek kadın havuzları ayrı

38 dönüm arazi üzerinde 16 bin 800 metrekare yeşil bir alana sahip olacak olan Drusilya Evleri'nde doğa ile iç içe bir yaşam sunulacak. Projede bireysel yaşam alanlarına özel vurgu yapılıyor. Ortak kullanıma açık spor salonları ve yüzme havuzları erkek ve Kadın olarak ayrı tasarlanmış.

Ortak mekanları güneş aydınlatacak

Drusilya Evleri'nde parklar, bahçeler ve kapalı ortak mekânlar Güneş Enerjisi ile aydınlatılacak.Yüzme havuzlarının suyu Güneş Enerjisi ile ısıtılacak. Merkezi süpürge sistemi olacak. Çöp öğütme sistemi tüm evlerde olacak.

Drusilya Evleri İletişim:

Web: www.drusilyaevleri.com

Tel  : 444 92 93

Mail: info@aydyapi.com.tr

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Seha Yapı, yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattıSeha Yapı, yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS