Restore Yapıp Kira Gelirlerini Artırıyor

Yazdır

Gaziantep'te tarihi ve kültürel mekanlar restore edilip, kira gelirleri de sürekli arttırılıyor.

Vakıflar Bölge Müdürü İsa Güven, tarihi ve kültürel mekanları restore ettiklerini, kira gelirlerini de sürekli arttırdıklarını söyledi. 
 

Güven, Vakıflar Haftası sebebiyle açıklama yaptı. Başta tarihi ve kültürel mekanlar olmak üzere, sosyal ve kültürel alanda vakıf hizmeti yaptıklarını belirten Müdür Güven, artan kira gelirleri ile bu alanda daha etkin hizmetler yaptıklarını ifade etti. 
 

"Gaziantep ve Kilis'te, son 4, 5 yıllık dönemde 600 bin TL olan kira gelirlerini 4 milyon TL'ye çıkarttık. " diyen Güven, bu gelirin hizmetlerine hız kazandırdığını dile getirdi. Öğrencilere eğitim yardımı, muhtaçlara gıda yardımı yaptıklarını ifade edin Güven, "Bugün Gaziantep'in en önemli ticari binalarının arasında Vakıf İş Merkezleri bulunmaktadır. Prof. Muammer Aksoy Bulvarı'ndaki Vakıflar İş Merkezi ve Vakıflar Güven İş Merkezi ile Ali Fuat Cebesoy Bulvarı'nda Basmacı İş Merkezi bulunmaktadır. Prof. Muammer Aksoy  Bulvarı'ndaki Cazibe İş Merkezi ve Gazi Muhtar Paşa Bulvarı'ndaki Vakıf İş Merkezi tamamlanma aşamasındadır. Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi'nin yanındaki çok katlı otoparkın da yapımı devam ediyor. " dedi.