Fırat Life Style Göksu Konutları, 2 Eylül'de satışta!

Fırat Tahin ve Susam San. Ltd. Şirketi'nin Ankara Eryaman'da inşa ettiği Fırat Life Style Göksu Konutları 2 Eylül'de satışa çıkıyor. Fiyatlar 149 bin liradan başlıyor.
Fırat Life Style Göksu Konutları, 2 Eylülde satışta!
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 25 Ağustos 2012 Cumartesi 17:10

Fırat Tahin ve Susam San. Ltd. Şirketi 1981 yılında Ankara'da geneleneksel aile şirketi olarak kurulmuştur. Ana faaliyet konusu tahin ve susam üretimi olup bununla birlikte çeşitli Gıda maddelerininde ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir.

2005 Yılında inşaat sektörüne giren firma, Fırat Life Style'dan sonra Fırat Life Style Göksu ile 6.projesini hayata geçirmekte ve Gıda sektöründe olduğu kadar inşaat sektöründe de iddialı olduğunun altını çizmekte.

Fırat Life Style Göksu Konutları 2 Eylül'de satışa çıkıyor. Fiyatlar 149 bin liradan başlıyor.
İnşaatına 2012 Şubat ayında başlanan 168 konutluk proje'nin Haziran 2013 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor.

Kaba inşaatı biten proje toplam 7 bin metrekarelik Arsa üzerinde yükseliyor. Proje brüt alanı 70 metrekareden oluşan 1+1 ve brüt alanı 125 metrekare seviyelerinde olan 2+1 tipinde home ofislerden oluşuyor.


24 saat resepsiyon hizmetinin verileceği, 2500 metrekarelik bir shopping center'ın da yer aldığı Fırat Life Style Göksu Konutları'nda 1+1 dairelerin 149 bin liradan, 2+1 dairelerin ise 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulması planlanıyor.

Projede bulunan daireler Konut kredisi kullanımına uygun.Yüzde 50 peşinat ödenmesi halinde alıcılar kalan kısmı 84 aya kadar varan vadelerle Türkiye Finans Katılım Bankası'ndan Kredi alarak ödeyebilecekler.

İstanbul E5 Yoluna cephesi bulunan proje, Göksu Parkı'nın hemen karşısında yer alıyor.

Fırat Life Style Göksu İletişim:

Web: firatlifestylegoksu.com

Tel :  0 312 28 0 28 28

Mail: info@firatlifestyle.com

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS