AC Yapı

AC Yapı

Hızla değişen dünya standartlarına başarılı bir şekilde uyum sağlamayı başaran şirketimiz, orta-üst ve üst gelir grubuna yönelik çağdaş ve konforlu yaşam alanları oluşturmaktadır.

Şirketimiz; kurumsallığı, kurum kültür ve değerlerine sahip çıkan yetkin profesyonel kadroları, müşteri ve işbirliği yaptığı kuruluşlarla sistematik ilişkiler kuran yapısı ile sektöründe farklılık yaratmıştır.

Bu gelişmeler ışığında, prestijli projelerin altına imza atan bir şirket olarak anılmaktan kıvanç ve mutluluk duyuyoruz.

Bugüne dek kendi alanında örnek sayılacak çok sayıda konut projesinin yaratıcısı olan AC Şirketler Grubu, bu projeler içerisinde en kapsamlı ve başarılı uygulamalarından biri olan Kent life projesi ile çevreye, doğaya ve insana saygıyı yüksek standartlara taşıyacak geleceğin yaşam alanlarını başarıyla hayata geçirmiştir.

Kent yaşamının zorluklarından uzak ancak çağdaş bir kentin tüm olanaklarına sahip; yatay yaşam düzeninde çevreye dost tasarımı, ileri teknolojisi, yüksek konforu ve erişilebilirliğe gösterdiği özenle örnek bir proje olan Kent life, AC YAPI için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur.

AC YAPI’nın gelişimine katkıda bulunan tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi bir kez daha yineliyoruz.

Vizyonumuz

Müşterilerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını anlayan, çevreye saygılı, insanı doğadan koparmadan çağdaş ve konforlu yaşam alanları yaratan, güvenilirliğini ve kalitesini geleceğe taşıyan, “sektörüne model olan ve tercih edilen bir inşaat şirketi olmak.”

Misyonumuz

AC Şirketler Topluluğu’nun değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda;

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına öncelik vererek,
Sektörün fırsat ve tehditlerini dikkate alarak,
Çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak, 

Üretim Standartlarımız

Gelişmek daha iyi hizmet edebilmeyi de beraberinde getirmektedir. Ürün ve servis ağımızı genişletmek müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermeyi mümkün kılacaktır.

Taahhüt edilenden daha iyisini müşterisine sunarken AC YAPI’nın maliyetlerini artırdığı ya da kazancından feragat ettiği düşünülmemelidir. AC YAPI sahip olduğu bilgi birikimini ve mali gücünü daha iyi satın alma şartları yaratmada kullanmaktadır.

Geçmişten bugüne bir konuttan beklentimiz çok değişti. Önceleri amaç sadece barınmak iken evlerimiz şimdi yaşam tarzımızı ifade eden en büyük gösterge oldu.

Çalışan ve üreten insanların güvenlik, emniyet, sağlık, ulaşım, spor olanakları gibi hayatı kolaylaştıran detaylara verdikleri önem konut üreticilerini de yönlendiren ana ihtiyaçlardır.

Değişen bu beklentilere ayak uyduran AC YAPI, projelerinde yaşam alanlarını bu detaylarla şekillendiriyor.

Konut projelerimizde metrekarelerin elverdiği ölçekte standart hale gelen olanaklar…

Rekreasyon alanları
Yürüme alanları
Açık ve kapalı yüzme alanları
Çocuk oyun alanları
Çocuk yuvası
Fitness salonu
Basketbol, voleybol ve tenis sahaları
Merkezi uydu sistemi
Kablosuz internet ağı
Genişbant internet ve IP TV
24 Saat güvenlik
İlgili Projeler