Alper İnşaat

Alper İnşaat

Alper İnşaat A.Ş. 2000 yılından bugüne inşaat sektörünün içinde etik yaklaşımlarıyla müşterileriyle alışverişin ötesinde hümanist bir bakış açısıyla iletişim içindedir. Ankara, Moskova ve İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Alper İnşaat A.Ş. Kartal’da gerçekleştirdiği Selective Kartal Evleri ile İstanbul’un değişen mimari anlayışına önemli bir katkı sağlıyor.

 

Güçlü sermaye yapısı ve yenilikçi yaklaşımlarıyla Alper İnşaat A.Ş. alanında profesyonel bir kadroyla iş üretmektedir. Mimarından iş ortaklarına, mühendisinden pazarlama kadrosuna kadar herkesin yaptığı işi severek yapması ve herkesin insan odaklı bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması, Alper İnşaat ekibini bir arada tutan en önemli sebeplerdir.

 

Alper İnşaat A.Ş. iş üretiminde; çevreye ve doğaya karşı duyarlı, teknolojinin tüm olanaklarının kullanıldığı ve yapı güvenliğinin maksimum öneme sahip olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. Alper İnşaat A.Ş. nin en son konut projesi İstanbul Şerifali’de (Ataşehir karşısı) gerçekleştirilen ve teslimi yapılan GreenGarden projesinden sonra, Alper İnşaat A.Ş. Kartal da Selective Kartal Evleri projesi ile seçkin ve iddialı bir yaşam arayanlara doğru seçimi sunuyor.

 

VİZYON
“Farklıyız” demeden fark yaratan, değere değer katan, faydanın maksimum ticari kaygının minimum’da olduğu ve seçmesini bilenlerin tercih edeceği yapılar inşa eden bir marka olmak.

MİSYON
Yenilikçi ve çağdaş mimari yaklaşımımızla, yalnız bugün için değil; yıllar sonra da güven ve konforu yaşatabilecek modern, sağlam ve kaliteli yaşam alanları üretmek.