ALPİŞ İNŞAAT

ALPİŞ İNŞAAT

Firmamız, Sertaç KARAALP, kardeşleri Selim ve Kerim KARAALP tarafından 2004 yılında inşaat ve taahhüt işleri yapmak üzere Bursa'da kuruldu. Kurulduğumuz günden itibaren, güvenli ve titiz çalışmamız, başladığımız her projeyi zamanında bitirip eksiksiz teslim etmemiz, konusunda uzman kadromuz ve tamamıyla müşteri odaklı kalite anlayışımız kısa sürede Bursa'da tanınan ve tercih edilen firma olmamızı sağladı.

Bursa'nın sürekli değişen ve gelişen bir şehir olması modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını doğurmuştur. İlimizde artarak devam eden konut açığının karşılanmasında ALPİŞ İNŞAAT olarak üzerimize düşeni yapmak ve birçok aileyi ev sahibi yaparak güven ve kalitenin simgesi olmayı amaçlıyoruz.

Sektörümüzde tüm yasal şartlara uymayı, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamayı, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi, teknolojik gelişmeleri takip etmeyi ve uygulamayı, iş güvenliği konusunu birinci derecede önemsemeyi ve geliştirmeyi, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri kullanmayı ve çevreye saygılı olmayı şirketimizin misyonu ve kalite politikası olarak kabul edip, eksiksiz olarak uygulamaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Her zaman en iyisini ve farklı olanı, inşaat sektörünün temeli olan emniyet ve estetiğe bağlı kalarak üreten, doğallıktan kopmadan modern mimari ve teknoloji imkanlarından faydalanan öncü bir kurum olmaktır.

Vizyonumuz

Sosyal sorumluluklarımızın bilinciyle, iş azmimizi, kalitemizi, sağladığımız güveni, başarılarımızı ve hedeflerimizi sürekli yükselen bir grafik üzerinde tutmaktır.
İlgili Projeler