ARMET İNŞAAT

ARMET İNŞAAT

TARIHÇE

Firmamız 1974 yılında kurulmuş olup, Yönetim Kurulu Başkanımız Murat ARDIÇ'tır. Sanayi binaları (Fabrika ve Üretim Tesisleri) ticari binalar (AVM) , turizm binaları (Otel), kamu binaları (Okul, Hastane, Üniversite vb. kamu kurumları) ve üst yapı (Oto yol, sanat yapıları, tünel, viyadük vb.) gibi yapılarda yoğunlukta hizmet vermiştir.

2006 yılı itibari ile firmamız Ar-Met İnşaat olarak yeni bir unvanla kurumsal bir yapılanmaya gitmiştir. Aynı tecrübeli kadrolarımıza yeni çalışma arkadaşları ve ortaklıklar ekleyerek, sektördeki hizmet ağını artırmayı hedeflemiştir. Son 3 yıl içinde konut üretimine yoğunluk veren firmamız, teknolojik yatırımları, profesyonel ekibi ile sektörde kendini kanıtlamıştır.

VIZYONUMUZ

Sektöründe öncü çözüm ve hizmetleriyle, fark yaratan uzmanlıklarıyla,Türkiye’ de lider firmalar arasında yer almak, uluslararası pazarda söz sahibi olmak.

MISYONUMUZ

Yenilikçiliğimizle, çözüm odaklı çalışmalarımızla, çevikliğimiz, ekip ve ekipman verimliliğimizle ürettiğimiz projelerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak.