Ege Yapı Group

Ege Yapı Group

Ege Yapı Group, 35 yıllık kurumsal ve bireysel tecrübelerinin tek çatı altında toplanmasıyla oluşturulmuştur. Ege Yapı Group şirketleri; İz Yapı, Aydoğanlar İnşaat, EID Construction ve MGY Saudia’dan oluşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında yaklaşık 1.000.000 m² alanı kapsayan bir çok konut, ofis, AVM ve, eğitim kurumu gibi projeleri müteahhit ve gayrimenkul geliştiricisi olarak gerçekleştirmiş olan Ege Yapı Group, bu bilgi ve deneyimlerinin ışığında sektörde tanınan, öncü ve prestijli bir marka haline gelmiştir.

 

Ege Yapı Group ; halen yurtiçi ve yurtdışında devam etmekte olan 8 ayrı proje ile 250 bin m² inşaata devam etmektedir. Emlak Konut GYO ile hasılat paylaşımı modeli ile başlanmış olan ve bünyesinde ofis , prestijli bir alışveriş caddesi, rezidans, özel eğitim tesisi, şehir oteli, spor klubü ve 3180 adet nitelikli konutu barındıran ve 800 bin m² inşaat alanına sahip Batışehir projesinin de portföyüne eklenmesi ile Ege Yapı Group’un toplam inşaat alanı 2 milyon m² üzerine çıkacaktır.

 

Halen devam etmekte olan 8 ayrı projede toplam 250 bin m² inşaatı devam eden Ege Yapı Grup, Emlak Konut GYO ile beraber geliştirilen 800 bin m² inşaat alanı içerisinde alışveriş caddesi, rezidans, eğitim tesisi, otel ve konutlar bulunan yeni projesi BatıŞehir ile portföyü 2 milyon m² olacaktır.

 

Ege Yapı Group Aayrıca yurtdışında da Irak ve Suudi Arabistan’da da projeler geliştirmektedir. çalışmalrı devam eden Ege Yapı Grup, uEge Yapı Group ulusşlararası deneyime sahip ve, güçlü teknik kadrosu ile inşaat sektöründe Türkiye’de uygulanan birçok yeni teknolojiye öncülük etmektedir. Türkiye’de üstyapıda ilk kez, Ege Yapı Group tarafından Yeni teknolojiler konusunda son olarak İstanbul Beşiktaş sahilinde Top-Down sistemi ile Türkiye’de ilk kez İstanbul Beşiktaş sahilinde 7 yıldızlı bir otel inşaatı gerçekleştirilmektedir.

 

Ege Yapı Group topluma ve sektöre karşı sosyal sorumlulukları kapsamında ; KONUTDER ( Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği ) , ENVER (Enerji Verimliliği Derneği), İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) ve İSGİD (İstanbul Genç Girişimciler Derneği) de aktif olarak yer almaktadır.

 

VİZYON 

Konfordan ve kaliteden ödün vermeden, dinamik ve ileri teknoloji ile iç içe geçmiş göz alıcı mimarisiyle, çevreye duyarlı yaşam alanları sunmak.

MİSYON

35 yıllık güçlü mühendislik birikimini modernizm, güven ve ileri teknoloji ile birleştirerek herkesin hayallerini süsleyen yuvalar inşa etmek. Prestijli projelerle yaşam kalitesini yükseltmek ve ailelerin beklentilerine odaklanıp geleceğin standartlarını belirlemek.