ESSA YAPI

ESSA YAPI

ESSA Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş., gayrimenkul geliştirme ve inşaat alanlarında faaliyet göstermektedir.  Arsa araştırma ve alımı, projelendirme, projenin fizibilite ve uygulaması, daha sonradan çevre düzenlemesi de dahil olmak üzere, üstlendiği projelerin başından sonuna her yönüyle ilgilenmekte, aşamaların her birinde konusunda uzman ekiplerle çalışmaktadır.

Mimarlarımız dallarında en başarılı isimler olup, çalışmalarında modern ve şık, ama bir o kadar da kullanışlı yaşam alanları oluşturmayı hedeflemektedirler.

ESSA’nın ofis amaçlı plaza inşaatından, havuzlu villalardan oluşan konut projelerine uzanan geniş bir yelpazede faaliyetleri bulunmaktadır.  Şirketimizin amacı gelişmekte olan bölgelerde, son teknoloji yapı tekniklerini modern tasarımlarımlar ile birleştirerek, müşterilere keyifli  yaşam alanlarının yanında artan değerler sunmaktır.

Konut projelerimizde özellikle butik bir anlayış benimsendiğinden, projelerimiz doğayla iç içe ayrıcalıklı arsalarda, az sayıda villadan oluşan prestijli siteler olarak planlanmıştır.  Bunun yanında bütün projelerimiz çevreyle uyumlu, dünya standartlarında ve depreme dayanıklı olacak şekilde inşa edilmişlerdir.
İlgili Projeler