Keleşoğlu İnşaat

Keleşoğlu İnşaat

 

Keleşoğlu 1988 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşunu izleyen yıllarda yazlık konut, site ve villa konusunda faaliyet göstermiştir. İlerleyen yıllarda Keleşoğlu Group lüks konut, villa, alışveriş merkezi ve ithal inşaat malzemesi işlerini üstlenmeye başlamıştır. Firmamızın hedefi en kaliteliyi ve en estetiği zamanında üretmek, depreme dayanıklı yaptığı işlerin arkasında durarak güvenirliliğini ön plana çıkarıp gurur duyacağı projeler geliştirmektir. Konutların mutfak, jakuzi ve beyaz eşya ihtiyacını firmamız karşılamakla beraber; bu ürünlerin dışarı satışını da yapmaktadır.

 

MİSYON-VİZYON

Firmamızın ana hedefi; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.

Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Modern teknolojinin elverdiği en ileri inşa tekniklerini en yeni inşaa malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Bu konuda mimarlarımız ve mühendislerimiz yurtiçi ve yurtdışı fuarları sürekli takip etmektedirler.

İnşaat sektörüne 30 sene önce başlayan ve 1.sınıf yüzlerce projeyi (Konut, Alışveriş Merkezi, İş Merkezi, Benzin İstasyonları) teslim eden firmamızın en büyük güvencesi müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

KALİTE POLİTİKASI

Keleşoğlu olarak kalite kavramına çok büyük önem veren firmamız 2002 yılında TS EN 45012 Kalite Sistemleri Değerlendirmesi ve Belgelendirme belgesi almıştır.

Ekip ruhu ile çalışan, müşterilerinin beklentileri doğrultusunda en kaliteli hizmeti vererek ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak ülkemizin Lider ve Öncü İnşaat Firması olma yolunda ilerleyen Keleşoğlu bu hedefleri doğrultusunda şu ilkeleri benimser :

 

Beklenti ve gereksinimlerini çok iyi tespit ederek bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri, en uygun projeleri hayata geçirmek,
 

Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmek,
 

İnsanı en değerli kaynağımız olarak kabul etmek,
 

Faaliyetlerimizi, karar alma ve işleyiş mekanizmalarını bir sistem olarak ele almak,
 

Sektördeki yenilikleri öğrenmek, çalışanların kendilerini ve sistemi sürekli geliştirmeleri için onlara ortam yaratmak ve fırsat tanımak,
 

Şirket hedef ve stratejilerine katkıda bulunmak ve sahiplenmek,
 

Tüm ilişkileri karşılıklı güven temelinin üzerine inşa etmek.

 

İNSAN KAYNAKLARI

Keleşoğlu olarak firmamızı büyük bir aile olarak görüp takım ruhuna sahip çalışanlarımızla uzun süreli bir beraberlik öngörüyoruz.

Bu doğrultuda çalışanlarımıza karşı temel görevlerimiz güvenli, huzurlu, adil, ekonomik ve sosyal imkanlara önem veren, kariyer gelişimine ve öğrenmeye imkan sağlayan çağdaş bir çalışma ortamı yaratmaktır.

Çalışanlarımızdan temel beklentilerimiz de takım ruhuna önem vermesini, gelişime ve yeniliklere adaptasyon, firmasıyla gurur duymasını ve firmasını en iyi şekilde temsil etmesini, doğruluğu ve profesyonelliği önde tutarak işinde fark yaratacak bir ekip anlayışında olmasını bekleriz.