MİKRO İNŞAAT

MİKRO İNŞAAT

Hedeflerimiz

Mikro inşaat olarak hedefimiz; gerek yurtiçi gerekse yurtdışı inşaat sektöründe göstermiş olduğu faaliyetlerle, adı saygınlıkla anılan ve üstlenmiş olduğu projeleri başarı ile tamamlayan firmamızı takım ruhuyla oluşturulmuş gerçekçi adımlarla geleceğe taşımaktır.

Kalite Yönetimi

Kalite Yönetim faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak.

Profesyonel Hizmet

Kaliteli projeler hazırlayıp, müşterilerinin memnuniyetini ilk sırada tutarak , yeni, güvenilir yaşam alanları oluşturmak.

Yenilikçi Teknolojiler

Teknoloji, inovasyon ve yenilikçilik motivasyonu ile sektörde her daim zirvede kalmak.

Vizyonumuz;

Mikro İnşaat, kaliteden asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile endüstriyel yapılar, konut yapıları, bütün alt ve üst yapı taahhüt işleriyle kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir. Bununla beraber, Mikro İnşaat müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda “ yeni mekânlar yeni hayatlar “ felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir.

Misyonumuz;

Mikro İnşaat, birikimini ve tecrübesini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayan firmamız modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Bunun için Mikro İnşaat geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katarak projelerini gerçekleştirme hedefine kitlenmiştir. Mikro İnşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp , samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmakla beraber Kaliteli projeler hazırlayıp, yeni, güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.

Firmamızın amacı Kalite Yönetim faaliyetlerini sürekli iyileştirerek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır. Bu amaca uygun olarak;

* Müşteri memnuniyetini arttırarak, müşterilerimizin sürekli firmamızla çalışmasını sağlamak,

* Kalite anlayışını bilimsellik temeline dayandırmak,

* Faaliyet alanı ile ilgili tüm kurallara ve standartlara uymak,

* Tam memnuniyeti amaç edinip, müşteri odaklı gelişme stratejisini benimsemek,

* Şirket verimliliği ve ürün kalitesini geliştirerek müşteri portföyünü artırmak,

* Hizmet ve üretimde uzman kadro ile müşterilere özel çözümler ve beklentilerini aşan imkanlar sunmak,

* Tüm projelerde nitelikli personel kullanarak şartlarımıza uygun malzeme ile en iyi hizmeti sunmak

* Problemleri (kazalar, uygunsuzluklar, olaylar, hastalıklar ) oluşmadan önlemek.
İlgili Projeler