ONS İNŞAAT

ONS İNŞAAT

Osman Nesil Sönmez tarafından 2003 yılında kurulan şirketimiz, tüketim sektörünün lider firmalarından Düzey Pazarlama ile British American Tobacco’nun bayiliklerini yapmış olup; geniş ticari birikimini, değişen piyasa koşulları çerçevesinde, 2010 yılından itibaren inşaat sektöründe devam ettirme kararı almıştır.

Ankara’daki ilk projesi olan 60.000 m2 kapalı alana sahip Batıpark İş Merkezi’ni kısa bir sürede tamamlayan ONS; bu projeyi, BauMax Yapı Marketi ve Media Markt gibi uluslararası firmaların kullanımına kiralamış ve teslim etmiştir.

Şirketimiz 2. büyük projesi; Eskişehir’de 53.305 m2’lik kendi arsası üzerine yaklaşık 40.000 m2 kapalı alanı olan iki ayrı binadır. Proje, bir yıldan daha az sürede, son teknoloji ve kaliteden ödün vermeden tamamlanmış ve 2012 yılında METRO Grosmarket ve yine BauMax Yapı Market’inin kullanımına kiralamış, teslim etmiştir.

ONS’un inşaat alanında, Ankara ve Eskişehir’de gerçekleştirdiği bu projeler kalite anlayışı politikaları ile başarıyla tamamlanmıştır.

ONS; Ankara’da 18 yıldan bu yana OPEL ve CHEVROLET marka otomobillerin satış ve servis hizmetini yapan Opis Otomobil A.Ş. ile birlikte diğer grup şirketlerinden aldığı güç ile adını duyurmuş olup; yurtiçi ve yurtdışında iş merkezi, AVM, konut ve her türlü inşaat projeleri ile sektörün ilkleri arasında yerini almayı planlamaktadır.

ONS, hızla gelişmekte olan Ankara İncek’te 992 adet konut ve ticari alanlarıyla yükselen bir yeni yaşam merkezi tasarlamıştır. Düşlerdeki hayatı “ONS İNCEK Residence” projesiyle gerçeğe dönüştürmeye başlamış ve 2016 yılında tamamlamayı hedeflemiştir.

Misyonumuz:

Sosyal Sorumlulukların Farkında

Çevre Bilinci Gelişmiş

Yılların Deneyimi ile Geleceğinden Emin

Güvenilir

Vizyonumuz:

Gelişen Teknolojiyi, Her İşimizde Başarıyla Kullanmak

Geleceğin Evlerine İmza Atmak

Deneyimlerimizi Geleceğe Aktarmak

İnovasyonu Her Alanda Önem Vermek
İlgili Projeler