Gayrimenkul sektörünün en inovatif şirketi Coldwell Banker Türkiye oldu.

Yazdır

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen İnovaLİG'de  şampiyonları belli oldu Türkiye’de gayrimenkul sektörünün en inovatif şirketi Coldwell Banker Türkiye oldu.

GAYRİMENKULDE “İNOVASYON ŞAMPİYONU” COLDWELL BANKER TÜRKİYE

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin A.T.Kearney’in desteği ile düzenlediği Türkiye'nin ilk inovasyon geliştirme programı olan İnovaLİG verilerine göre, Coldwell Banker Türkiye İnovasyon Organizasyonu&Kültürü kategorisinde Gayrimenkul sektöründe 1.’inci, tüm şirketler arasında 16.’ıncı olarak yüksek bir performans gösterdi.

Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı GökhanTaş, “İnovaLİG'de şampiyonlardan biri olmak bizim için büyük gurur. Biz işimizi geliştirmeyi seviyoruz. Coldwell Banker Türkiye olarak ülkemizin en önemli kurum ve kuruluşları ile işbirliklerimiz var. Bu işbirliklerimizde mutlaka bir teknolojik sistem imkanı da oluyor. Ofislerimiz elektronik ortamda tüm işlemleri en hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor.  Tüm  Coldwell Banker Türkiye ofislerimize teknolojik altyapı ve teknoloji desteği sağlıyoruz. ” dedi.

Taş, “Coldwell Banker olarak, 110 yıllık tecrübemizle, sektörün gereklilikleri konusunda kurallar ve standartlar belirleyerek elde ettiğimiz başarılı sonuçlarla, rekabetin üst sınırlarını belirleyen bir marka konumundayız.  Rekabet anlayışımız, iyi rakiplerin yer aldığı bir sektörde mükemmel hizmet vermek ve hep daha iyisini başarmaktır. Coldwell Banker Türkiye olarak, yolumuza Coldwell Banker’a inanan, kaliteli Broker’lar ve Danışmanlarla devam etmeyi tercih ediyoruz. Teknolojinin tüm olanaklarını kullanıyoruz, dünya devleriyle işbirlikleri yapıyoruz, eğitime çok büyük yatırımlar yapıyor ve profesyonel ekiplerle çalışıyoruz. Coldwell Banker Türkiye olarak dünya genelinde her yıl istikrarlı olarak büyümekte olan gayrimenkul pazarında kendi işini yapmak veya geliştirmek isteyen dinamik girişimciler için özel fırsatlar sunuyoruz” diye konuştu.