Gül İnşaat'ın Yeni Projesi "Eyüp Park" Mart Ayında Satışa Çıkacak!

Gül İnşaat, yeni projesi Eyüp Park için çalışmalara hız verdi. Eyüp Park'ın proje aşaması önümüzdeki hafta tamamlanacak. Projenin lansmanının Mart ayı ortalarında yapılması planlanıyor.
Gül İnşaatın Yeni  Projesi "Eyüp Park" Mart Ayında Satışa Çıkacak!
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 16 Şubat 2012 Perşembe 14:45

Gül İnşaat, yeni projesi Eyüp Park için çalışmalara hız verdi. Eyüp Park'ın proje aşaması önümüzdeki hafta tamamlanacak.

Projenin lansmanının  Mart ayı ortalarında yapılması planlanıyor. İnşaat lansmandan sonra başlayacak. Projenin satış ofisi için hazırlıklar sürüyor.

Eyüp'de 16 dönüm alana kurulacak olan Eyüp Park projesi karma bir proje olarak hayata geçirilecek. 300 adet daireye sahip ,18 katlı 2 blok şeklinde inşa edilecek olan Eyüp Park projesinin arazisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden satın alındı.

300 konuttan oluşan Eyüp Park projesinde metrekare satış fiyatları 2 bin 700 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişecek.

Eyüp Park projesinde dairelerin yanı sıra 100 adet mağazadan oluşan bir de Alışveriş Merkezi bulunacak. Mağazalar kiraya verilecek.

Eyüp Park İletişim:

Web : www.gulinsaat.com.tr

Tel   : 0212 855 47 46

milliyetemlak

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Essa Florada daireler 645.000 TLden başlıyorEssa Flora'da daireler 645.000 TL'den başlıyor

ESSA Flora, Ümraniye plazalar bölgesine 10 dakika mesafede dört tarafı ormanla çevrili çok özel bir konuma sahip. Çekmeköy’ün ormana komşu son değerli arazisi üzerinde hayata geçen proje 59 adet konuttan oluşuyor.


Foto galeri

  • DUMANKAYA MOZAİK
  • METROPARK TOWERS
  • CONCORD İSTANBUL
  • TOYA MODA