Gül İnşaat'ın Yeni Projesi "Eyüp Park" Mart Ayında Satışa Çıkacak!

Gül İnşaat, yeni projesi Eyüp Park için çalışmalara hız verdi. Eyüp Park'ın proje aşaması önümüzdeki hafta tamamlanacak. Projenin lansmanının Mart ayı ortalarında yapılması planlanıyor.
Gül İnşaatın Yeni  Projesi "Eyüp Park" Mart Ayında Satışa Çıkacak!
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 16 Şubat 2012 Perşembe 14:45

Gül İnşaat, yeni projesi Eyüp Park için çalışmalara hız verdi. Eyüp Park'ın proje aşaması önümüzdeki hafta tamamlanacak.

Projenin lansmanının  Mart ayı ortalarında yapılması planlanıyor. İnşaat lansmandan sonra başlayacak. Projenin satış ofisi için hazırlıklar sürüyor.

Eyüp'de 16 dönüm alana kurulacak olan Eyüp Park projesi karma bir proje olarak hayata geçirilecek. 300 adet daireye sahip ,18 katlı 2 blok şeklinde inşa edilecek olan Eyüp Park projesinin arazisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden satın alındı.

300 konuttan oluşan Eyüp Park projesinde metrekare satış fiyatları 2 bin 700 lira ile 3 bin 500 lira arasında değişecek.

Eyüp Park projesinde dairelerin yanı sıra 100 adet mağazadan oluşan bir de Alışveriş Merkezi bulunacak. Mağazalar kiraya verilecek.

Eyüp Park İletişim:

Web : www.gulinsaat.com.tr

Tel   : 0212 855 47 46

milliyetemlak

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS