Karatay Belediyesi, Yeni Toplu Konut Projeleri Üzerinde Çalışıyor

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Keykubat Mahallesi'nde toplu konut görüşmesi yaptı.
Karatay Belediyesi, Yeni Toplu Konut Projeleri Üzerinde Çalışıyor
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 07 Kasım 2012 Çarşamba 13:08

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Keykubat Mahallesi'nde toplu Konut görüşmesi yaptı.

Karatay Belediyesi, Karakayış Caddesi, Mekkare, Taşlıçay, Karakayalı, Ardıçeli, Süngerli, Başorman ve Kuşadalı İbrahim Sokaklar ile Küfe Caddesi arasında yer alan Keykubat Mahallesi'nde de Toplu Konut projesi gerçekleştirmeyi planlıyor.

Gerçekleştirilecek toplu Konut projesi ile alakalı bilgilendirme toplantısı Arsa sahipleri ve Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'nin katılımıyla gerçekleşti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Hançerli, Karatay Belediyesi'nin bir devlet kurumu olarak kar amacı gütmeden hizmetlerine devam ettiğini dile getirerek, katılımcılara göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Hançerli, Karatay'ın kentsel dönüşümünün Modern bir çehreye sahip olmasının ve Karataylılar'ın yaşam kalitesinin yükselmesinin kendilerinin tek amacı olduğunu vurguladı.

Başkan Hançerli, yapılacak çalışmaların daha yaşanabilir bir Karatay ve Modern bir Konya oluşturmak için aralıksız devam edeceğini belirtti. Kaynak:sondakika.com 

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Parima Merterde 36 ay sıfır faizParima Merter'de 36 ay sıfır faiz

İstanbul Merter'de inşa edilen Parima Merter'de daireler, yüzde 1 peşinat ve 36 ay sıfır faiz seçeneği ile satılıyor. Proje, 16 kattan meydana geliyor.


Foto galeri

  • DUMANKAYA MOZAİK
  • METROPARK TOWERS
  • CONCORD İSTANBUL
  • ÖZAK HAYATTEPE