Karatay Belediyesi, Yeni Toplu Konut Projeleri Üzerinde Çalışıyor

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Keykubat Mahallesi'nde toplu konut görüşmesi yaptı.
Karatay Belediyesi, Yeni Toplu Konut Projeleri Üzerinde Çalışıyor
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 07 Kasım 2012 Çarşamba 13:08

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Keykubat Mahallesi'nde toplu Konut görüşmesi yaptı.

Karatay Belediyesi, Karakayış Caddesi, Mekkare, Taşlıçay, Karakayalı, Ardıçeli, Süngerli, Başorman ve Kuşadalı İbrahim Sokaklar ile Küfe Caddesi arasında yer alan Keykubat Mahallesi'nde de Toplu Konut projesi gerçekleştirmeyi planlıyor.

Gerçekleştirilecek toplu Konut projesi ile alakalı bilgilendirme toplantısı Arsa sahipleri ve Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'nin katılımıyla gerçekleşti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Hançerli, Karatay Belediyesi'nin bir devlet kurumu olarak kar amacı gütmeden hizmetlerine devam ettiğini dile getirerek, katılımcılara göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür etti.

Hançerli, Karatay'ın kentsel dönüşümünün Modern bir çehreye sahip olmasının ve Karataylılar'ın yaşam kalitesinin yükselmesinin kendilerinin tek amacı olduğunu vurguladı.

Başkan Hançerli, yapılacak çalışmaların daha yaşanabilir bir Karatay ve Modern bir Konya oluşturmak için aralıksız devam edeceğini belirtti. Kaynak:sondakika.com 

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Essa Florada daireler 645.000 TLden başlıyorEssa Flora'da daireler 645.000 TL'den başlıyor

ESSA Flora, Ümraniye plazalar bölgesine 10 dakika mesafede dört tarafı ormanla çevrili çok özel bir konuma sahip. Çekmeköy’ün ormana komşu son değerli arazisi üzerinde hayata geçen proje 59 adet konuttan oluşuyor.


Foto galeri

  • DUMANKAYA MOZAİK
  • METROPARK TOWERS
  • CONCORD İSTANBUL
  • ÖZAK HAYATTEPE