Kartal Wings Projesinde Lansmana Özel Metrekare fiyatı 5.000 TL

Yazdır

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığıyla Kartal’da temelleri atılan Kartal Wings 420 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Aynı zamanda lansman döneminde %25 peşin, 24 ay vade, % 0 faiz imkanı sunuluyor.

Kartal Wings Lansman Fiyatlarıyla Satışta 

Aile yaşamına uygun olarak tasarlanan Kartal’ın iddialı projesi Kartal Wings, 186 milyon yatırımla 12 dönüm arazi üzerinde 3 blok olarak inşa ediliyor. İnşaat sektörünün deneyimli firması Umran Yapı ve güçlü bir finansal altyapıya sahip olan Suudi Arabistan kökenli Amad  Gayrimenkul ortaklığı ile hayata geçirilen Kartal Wings, özgün mimari tasarımı, konforlu daireleri, merkezi konumu, ulaşım ağlarına yakınlığı, sosyal donatıları ve dev peyzaj alanıyla Kartal bölgesinin iddialı projeleri arasında yer alıyor. 

Metrekare fiyatı 5.000 TL

1+1 dairelerin 82-143 m2, 2+1 dairelerin 109-170 m2, 3+1 dairelerin 158-248 m2, 4+1 dairelerin 223 m2 ve 5+2 loft dairelerin ise 363-397 m2 brüt büyüklüklere sahip olduğu projede metrekare fiyatı 5.000 TL. %25 peşinat, 24 ay vade ve %0 faiz imkanı sağlanan projede 1+1 daireler  420 bin TL, 2+1 daireler 596 bin TL, 3+1 daireler 865 bin TL’den başlıyor. 

Aile yaşamının tüm ihtiyaçları gözetilerek planlanan projede 278 seçkin konut ve günlük alışveriş ihtiyacını kolaylaştıran 9 ticari üniteye yer veriliyor. Az katlı tasarlanan bloklarda daireler geniş ölçeklerde tutuluyor. 12 dönümlük arazinin 8.500 metrekaresi ise yeşil alana ayrılıyor. Proje 2019 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. 

Sosyal donatıları zengin, konumu merkezi

Kartal Wings, bölgenin yüksek bir mevkisinde bulunuyor. Kapanmaz Adalar manzarasına sahip olan projede sosyal donatılar her türlü ihtiyaca yönelik tasarlanıyor. Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor.

Kartal Wings lokasyon özelliği sayesinde şehir içinde kolay ulaşım imkanı da sağlıyor. Her türlü toplu taşıma aracına yakın bir konumda bulunan proje, karadan olduğu kadar denizden de kolay ulaşım imkanı sunuyor. Kartal Sahil Yolu 3 dakika, E5 ve yakında hizmete girecek olan Kadıköy-Sabiha Gökçen metro hattı 6-7 dakika mesafede yer alıyor. Alternatif ulaşım imkanlarının çeşitliliği ile hayatı kolaylaştıran Kartal Wings, Pendik Marina’ya 6 km, Sahil Yolu’na 2 km, metro istasyonuna 2 km, hızlı trene 1,6 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 17 km. mesafede bulunuyor.

Amad Gayrimenkul – Amad Gayrimenkul Geliştirme Ltd., Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’ta Suudi Arabistanlı yatırımcılar Al Duhaim ailesi tarafından kurulan bir firmadır. Dubai, Arabistan, Ürdün gibi Körfez ülkelerinde onlarca projeye imza atan firma, aynı zamanda bünyesinde döner restoranları ve et ürünleri üretim tesislerinin yer aldığı gıda firmaları ile gıda sektöründe de söz sahibidir.

Suudi Arabistan, Dubai ve Ürdün’de emlak projeleri geliştiren Amad Gayrimenkul, resmi olarak kurulduğu 2010 yılından bu yana Arabistan’da 200 bin metrekare, Dubai’de 170 bin metrekare dolayında konut üretim projeleri gerçekleştirmiş; Dubai’de 550 villalık Dubai Legends’ın (Dubai Efsanesi) satışını üstlenerek kısa sürede tamamlamıştır. Ürdün’de arazi geliştirme işi yapan firma, Dubai Burj Khalifa’nın yakınlarında da 38 katlı ikiz kule inşaatı gerçekleştirmiştir.

Maddi varlığı 250 milyon TL’nin üstünde olan Amad Gayrimenkul, ticari bir yatırıma karar verdiğinde firmanın sahip olduğu yatırımcı desteği ile bu rakamı 5-6 katına kadar çıkarak 1 milyar TL’yi aşan büyüklükte yatırımlara girebilecek finansal güce sahip bulunmaktadır. Türkiye’de ilk olarak 2013 yılında faaliyetlerine başlamış olan Amad Gayrimenkul, Türkiye’nin farklı bölgelerinde yapmış olduğu gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra, ellinin üzerinde villadan oluşan sayfiyelik villa siteleri projeleri gerçekleştirmiştir. Grup, Türkiye’de ayrıca gıda sektörüne de yatırım yapmaktadır.

Amad Gayrimenkul, halen dört mevsim kullanılmaya elverişli otel ve pansiyon projeleri uygulamaktadır. Firma, 2012 yılında yirmi kişilik uzman kadrosu ile Avrupa genelinde yaptığı yatırım fizibilitelerinde, yatırım yapılabilir 12 ülke arasında Türkiye’nin ilk sırada yer alması nedeniyle, Türkiye’de gayrimenkul geliştirme sektörüne girmeye karar vermiştir. 

Kartal Wings projesi, Amad Gayrimenkul Geliştirme Ltd. ve Umran Yapı firmalarının kurduğu ortaklığa ait bir projedir. Amad Gayrimenkul, Kartal Wings projesinden sonra yine orta ölçekli ve üst düzey projeler yapmayı planlamaktadır. 

Umran Yapı - Umran Yapı, İstanbul Maltepe merkezli bir taahhüt firması olup, medikal, ahşap sanayii ve mimarlık gibi değişik alanlarda faaliyet gösteren firmaları da bünyesinde barındıran grup firması niteliğindedir.

Mimari özellikleri ile göz alıcı projelere imza atan Umran Yapı, yüzlerce insanı sadece ev sahibi yapmakla kalmamış, aynı zamanda çarpık yapılaşmanın egemen olduğu Metropol şehir İstanbul’da, tarihi dokuya saygılı, özlenen aile yaşantısına uygun, günümüz teknolojilerini en ileri düzeyde kullanan özel projeler gerçekleştirmiştir. Umran Yapı, 2015 yılı itibariyle Suudi Arabistan kökenli Amad Gayrimenkul firması ile tanışarak Kartal Wings adlı projeyi birlikte yapmaya karar vermişlerdir.

Umran Yapı'nın geçmişi, İstanbul'un her köşesinde gayrimenkul endüstrisine değer katan başarılı projelerden oluşmaktadır. Bu başarıların en büyüğü, Umran Yapı'nın sektörü oluşturan tüm dinamiklere, bir başka deyişle gayrimenkul sektörünün her alanına aşıladığı güven duygusudur. Yıllar boyu üstlendiği tüm projeleri müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tam zamanında ve eksiksiz olarak tamamlayan Umran Yapı, yönetim vizyonu, proje yönetimi felsefesi ve kalitesiyle, geleceğe hedeflerini büyüterek bakmaktadır. Bugün Türkiye'nin en seçkin gayrimenkul proje geliştiricilerinden biri olan Umran Yapı, İstanbul'un kentsel dönüşümünde önemli bir rol almaya hazırlanmaktadır. Umran Yapı’nın ortaklığı ve yönetim yapısını Genel Müdür Vedat Aktan,  Müdür Mustafa Koçal ve Mimar Ali Özkan Toptaş oluşturmaktadır.

Umran Yapı; Adakule Residence, Maltepe Begonya, Kıvanç Sitesi, Zümrütevler Konutları, Ethem Efendi Konutları, Suadiye Konutları, Maltepe Residence, Okaliptus Konutları, Acıbadem’de 8 adet Konut ve Ticaret Projesi ve Gülsuyu İş Merkezi projelerini tamamlayıp hizmete sunmuştur.

 

www.kartalwings.com