Kaşmir Göl Evleri 270 bin liradan başlıyor!

Yazdır

Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilen Kaşmir Göl Evleri’nde fiyatlar 270 bin liradan başlıyor. Proje toplam 14 bloktan meydana gelen ve içerisinde 1438 konut barındıran iddialı bir proje.

Aksu Blokları, Göksu Blokları, Durusu Blokları ve Parksu Blokları şeklinde 4 farklı tipte inşa edilen Kaşmir Göl Evleri'nde birçok sosyal aktivite alanı da yer alıyor.

Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilen Kaşmir Göl Evleri, MNT İnşaat, Köroğlu ve Kaşmir Yapı imzasıyla hayat buluyor. Garanti Bankası, İş Bankası, Akbank ve Kuveyt Türk bankalarıyla anlaşmalı olan projede tüm daireler, göl manzarası görecek şekilde tasarlandı. 

Düşlerinizdeki Mavi
Göksu Park’la bütünleşik bir yapıda inşa edilen Kaşmir Göl Evleri’nde maviye daha yakın olmak için dilerseniz iskeleye gidebilir, dilerseniz su bisikleti ile göl üzerinde eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Rahatlama İmkanı
Sizi şehir yaşamının tüm karmaşası ve sıkıntılarından uzaklaştıracak, mavi ve yeşille yeniden buluşmanızı sağlayacak benzersiz bir dünya…

Kolay Alışveriş
Kaşmir evlerinde, konumu itibariyle, alışveriş hiç bu kadar kolay olmamıştı. Optimum ve Göksu AVM’ye yakın, zahmetsiz ve konforlu alışveriş adeta hayatınızı kolaylaştıracak.

Her Yere Yakın
Metroya 1km uzaklıkta bulunan Kaşmir, sizleri hızlıca trafiğe takılmadan şehrin kalbine taşır.

Sonsuz Yeşil Alanlar
Huzur ve mutluluk Kaşmir’in hemen yanı başındaki golf sahasında sizi bekliyor…

Güvendesiniz
Kaşmir’de siz ve sevdiklerinizin 7 gün 24 saat güvenliği ve huzuru garanti altında…

Dolu Dolu Bir Hayat
Bazı Kaşmirliler için tüm gün, bazıları içinse işten vakit bulduklarında; Kaşmir’de herkes için boş vakitlerde yapacak bir şeyler var.

Doyasıya Havuz Keyfi
Kaşmir’in kapalı yüzme havuzları, biraz ferahlamak isteyen tüm Kaşmirlilere açık…

Hobi İmkanları
Herkesin bir hobisi, Kaşmir’de de her hobi için yer var. Atölyelerden seralara, özel bahçelerden çok çeşitli spor alanlarına kadar Kaşmir’in hobi köşelerinde kendinize vakit ayırmanın keyfini çıkaracaksınız.

Doyasıya Spor
Futboldan basketbola, voleyboldan tenise kadar her yaştan oyun ve spor severlere zengin seçenekler sunan Kaşmir Göl Evleri bu kadarla yetinmiyor.

Mutlu Çocuklar
Kreşten kafelere, parklardan serüven su oyunlarına, düş bahçesinden denge oyunlarına kadar çocukların keyfini yerine getirecek tüm eğlence olanakları Kaşmir’de…

Otopark Konforu
Yaklaşık 2574 araçlık kapalı ve açık otoparkıyla Kaşmir’de içiniz rahat, aracınız güvende olacak.

Sinema Keyfi
Sinema keyfinin püfür püfür açık havaya taşındığı Kaşmir’de yaz aylarının vazgeçilmezi Kaşmir Sinevizyon alanı olacak.

Kaşmir Göl Evleri  fiyat listesi:

2 + 1  daireler 270 bin lira ile 335 bin lira arasında

3 + 1  daireler 275 bin lira ile 335 bin lira arasında

4 + 1  daireler 290 bin lira ile 400 bin lira arasında

5 + 1  daireler 525 bin lira ile 595 bin lira arasında

Kaşmir Göl Evleri'nde daire sahibi olmak için konut bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak veriliyor. Kalan miktar ise anlaşmalı bankalardan kullanılan kredi ile tamamlanıyor.

 

 

Kaşmir Göl Evleri İletişim:

Web : www.kasmirgolevleri.com

Tel   : 0312 281 03 00  -  444 0 465