Konut Kredisi Taksitleri 14 Günde Bir Ödenebilecek

Yazdır

DD Mortgage'ın başlattığı uygulama ile kullanılan konut kredisinin aylık taksitlerinin yarısı 14 günde bir ödenerek konut kredisi vadesi 10 yıldan 9 yıla düşürülebilecek.

DD Mortgage'ın başlattığı uygulama ile kullanılan konut kredisinin aylık taksitlerinin yarısı 14 günde bir ödenerek konut kredisi vadesi 10 yıldan 9 yıla düşürülebilecek. Konut kredisi hesaplama araçları kullanılarak onut kredisi tekliflerini kıyaslamak, taksit tutarlarınızı ve toplam kârlılığı hesaplamak mümkün.

Kredipazari.com'un edindiği bilgilere göre 100 bin TL konut kredisinin ayda bir ödemeli seçenekte taksit tutarı 1.280 TL'ye, toplamda ödenecek tutar 153.574 TL'ye; 14 günde bir ödemeli seçenekte ise 627 TL'ye toplamda ödenecek tutar ise 146.758 TL'ye karşılık gelmektedir. Seçenekler içerisindeki asgari maliyet oranı (vergi, hizmet giderleri ve her türlü masraflar dahil olmak üzere) yıllık bileşik \% 10.07, aylık basit \% 0.80' dir. Sigorta primleri kişinin alacağı kredi tutarı, konutum m2 si vb özelliklere göre değiştiğinden hesaplamalara dahil edilmemiştir. Kaynak:kredipazari