KYK Yapı Kimyasalları, tanıtım tırı ile yurt genelinde seminerlerine İstanbul’da devam ediyor

KYK Yapı Kimyasalları, sektörde değişim rüzgarlarının esmesini sağlayarak, hep ilk olmaya devam ediyor.
KYK Yapı Kimyasalları, tanıtım tırı ile yurt genelinde seminerlerine İstanbulda devam ediyor
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 27 Şubat 2012 Pazartesi 13:20

Uygulamacı ve geleceğin sektör profesyonelleri olacak olan mimar, inşaat mühendisleri adaylarının Yapı kimyasalları konusundaki mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi için çok büyük bir eğitim yatırımı yapan KYK,  2009 yılından bu yana son hız devam eden uygulamacı eğitim seferberliğini Tanıtım Tır' ı ile bir adım daha ilerletti. 

Tır sektörde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. Yurtdışında üretimi gerçekleşen KYK Tanıtım Tır' ının taşıdığı teknolojik özellikler ve üretim kalitesi düşünüldüğünde bir eşini daha bulmak mümkün değil. 50 kişilik gruba aynı anda seminer vermeye imkan sağlayan donanımı ve teknolojik altyapısıyla sektöründe çığır açacak bir eğitim innovasyonu. KYK Tanıtım Tır' ı, KYK Yapı Kimyasallarının eğitime verdiği önemin en önemli göstergesidir.


Her yıl Yurt genelinde eğitimlerini organize eden KYK, 2010 yılında yaklaşık 13,500 ustaya 2011 yılında ise 15.000 ustaya seminer vermiştir. Yapılan seminerlerle ustalara ürün ve uygulama bilgileri aktarılırken sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunulmuştur.


KYK, Yurt genelindeki seminerlerine KYK Tanıtım Tır' ında devam etmekte olup 27 Şubat-3 Mart tarih aralığında İstanbul Anadolu Yakasında, 5-7 Mart tarih aralığında İstanbul Avrupa Yakasında bulunarak sektörel gelişmelerin ve yapısal problemlere yönelik doğru çözümlerin yer aldığı seminerlerini gerçekleştirecektir.
 

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Mahal Sancaktepe 1.400 lira taksitle tapu hemen teslimMahal Sancaktepe 1.400 lira taksitle tapu hemen teslim

Denge Yapı’nın Mahal Sancaktepe projesinden ev alanlar oturmak için yıllarca beklemeyecek. Konut teslimlerinin önümüzdeki aylarda başlayacağı projeden daire alanlara anahtarlarıyla birlikte tapuları da veriliyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS