KYK Yapı Kimyasalları, tanıtım tırı ile yurt genelinde seminerlerine İstanbul’da devam ediyor

KYK Yapı Kimyasalları, sektörde değişim rüzgarlarının esmesini sağlayarak, hep ilk olmaya devam ediyor.
KYK Yapı Kimyasalları, tanıtım tırı ile yurt genelinde seminerlerine İstanbulda devam ediyor
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 27 Şubat 2012 Pazartesi 13:20

Uygulamacı ve geleceğin sektör profesyonelleri olacak olan mimar, İnşaat mühendisleri adaylarının Yapı kimyasalları konusundaki mesleki yeterliliklerinin geliştirilmesi için çok büyük bir eğitim yatırımı yapan KYK,  2009 yılından bu yana son hız devam eden uygulamacı eğitim seferberliğini Tanıtım Tır' ı ile bir adım daha ilerletti. 

Tır sektörde ilk ve tek olma özelliğini taşıyor. Yurtdışında üretimi gerçekleşen KYK Tanıtım Tır' ının taşıdığı teknolojik özellikler ve üretim kalitesi düşünüldüğünde bir eşini daha bulmak mümkün değil. 50 kişilik gruba aynı anda seminer vermeye imkan sağlayan donanımı ve teknolojik altyapısıyla sektöründe çığır açacak bir eğitim innovasyonu. KYK Tanıtım Tır' ı, KYK Yapı Kimyasallarının eğitime verdiği önemin en önemli göstergesidir.


Her yıl Yurt genelinde eğitimlerini organize eden KYK, 2010 yılında yaklaşık 13,500 ustaya 2011 yılında ise 15.000 ustaya seminer vermiştir. Yapılan seminerlerle ustalara ürün ve uygulama bilgileri aktarılırken sektörün bilinçlenmesine katkıda bulunulmuştur.


KYK, Yurt genelindeki seminerlerine KYK Tanıtım Tır' ında devam etmekte olup 27 Şubat-3 Mart tarih aralığında İstanbul Anadolu Yakasında, 5-7 Mart tarih aralığında İstanbul Avrupa Yakasında bulunarak sektörel gelişmelerin ve yapısal problemlere yönelik doğru çözümlerin yer aldığı seminerlerini gerçekleştirecektir.
 

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Essa Florada daireler 645.000 TLden başlıyorEssa Flora'da daireler 645.000 TL'den başlıyor

ESSA Flora, Ümraniye plazalar bölgesine 10 dakika mesafede dört tarafı ormanla çevrili çok özel bir konuma sahip. Çekmeköy’ün ormana komşu son değerli arazisi üzerinde hayata geçen proje 59 adet konuttan oluşuyor.


Foto galeri

  • DUMANKAYA MOZAİK
  • METROPARK TOWERS
  • CONCORD İSTANBUL
  • ÖZAK HAYATTEPE