Casa Country 200 bin liradan başlıyor!

Yazdır

Bodrum Gümüşlükte hataya inşaa edilen Casa Country 5 blok, 10 daireden oluşmaktadır. İnsanları öncelikle sosyal ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak tatil evi ihtiyacını karşılıyor. daireler 200 bin lira ile 210 bin lira arasında değieşn fiyatlarla satışa sunulmakta.

İnsanları öncelikle sosyal ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak tatil evi ihtiyacını karşılıyor. Günlük hayatın getirdiği stresten uzak sizi alıp en iyi malzeme ve işçilik kalitesiyle ürettiğimiz keyifli projemizde sabahları portakal bahçesinin çiçek kokularıyla uyanacaksınız. 

 

Çarşamba günü kurulan köy pazarından alışveriş yapmak, yanımızdaki parkta çocuğunuzla zaman geçirmek, spor yapmak, dilediğinizde 5 dakikada sahile yürüyüşle vardığınız Gümüşlük yalıda yarımadanın en lezzetli restoranlarından birinde yemek yemek, korunaklı ama bir o kadar serin esintili kumsallarda güneşlenmek, denize girmek bir günde yapabileceğiniz onlarca aktiviteden sadece birkaçı. Kısacası Proje ömrünüze ömür katacak bir yaşam vadediyor.

 

Proje 5 blok, 10 daireden oluşmaktadır. Alt kat daireler; içinde limon, mandalina ve muz ağaçları bulunan 250m2 bahçeye sahiptir. Çocuklarınızın gözünüzün önünde güvenle oynayıp yüzebilecekleri özel tasarım çocuk havuzu ve altında yazın sıcağında serinleyebileceğiniz asırlık meşe ağacı bulunmaktadır.

 

Casa Country Fiyatları

200 bin lira ile 210 bin lira arasında değieşn fiyatlarla satılıyor.  

 

Proje Detaylar:
Doğayla içiçe ve merkezi
10 adet flat daire
92m2 brüt yaşam alanı
2 oda 1 salon, ebeveyn banyolu
250m2 alt kat bahçeler
Havuz ve çocuk havuzu

Mesafeler: 
Gümüşlük Yalı       :750m
Gümüşlük Merkez:500m
Park, kafeterya, rostoran, spor kompleksi: 10 m
Pazar Yeri:50m
Dolmuş: 10m
Eczane: 250m
Sağlık ocağı:350m
Market:50m

 

 

Casmark Homes İletişim bilgileri 

Web     : www.bodrumdasatilikemlaklar.com

e-mail  : info@casmarknet.com

Tel        : +90 252 559 00 01