Mavi Kule'de satışlar başladı

Mavi Kule Pendik’te 450-1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor
Mavi Kulede satışlar başladı
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 20 Ocak 2013 Pazar 08:40

Mavi Kule projesi İpekler İnşaat tarafından 5 bin 250 metrekare arazide konumlandırıldı.22 katlı tek blok şeklinde inşa edilen Mavi Kule'de toplamda 85 dairenin yer alıyor.Projede ;86-117-127 metrekare tasarlanmış 2 oda 1 Salon daireler ve 138-167 metrekare şeklinde tasarlanmış 3 oda 1 Salon daireler bulunuyor.

Mavi Kule projesinde 450 bin lira ile 1 milyon 200 bin lira arasında değişiyor.Projede cazip ödeme fırsatları sunuluyor.Projeden Konut sahibi olmak isteyenler 35 peşinat verebiliyor. Peşin verilen kısım firma bünyesinde 12 taksitte tamamlanıyor. Kalan yüzde 65'lik kısım ise banka kredisiyle tamamlanıyor.

Mavi Kule; Pendik Marina'ya ve Neomarin AVM'ye 2 kilometre mesafede inşa edilen proje içerisinde jakuzi, Güneşlenme terası, türk hamamı, lobi, cafe, sauna, vitamin bar, fitness, squash kortu, açık yetişkin Yüzme Havuzu, açık çocuk Yüzme Havuzu, Kapalı Havuz, kapalı çocuk havuzu ve havuz cafe restaurant mevcut. Ayrıca Mavi Kule Pendik projesi içerisinde satranç odası, Bilardo odası, seyir terasları, süs havuzu, yürüyüş koşu yolları, çocuk oyun alanı, voleybol sahası, basketbol sahası, Tenis Kortu gibi sosyal aktivite alanları bulunuyor.

Projede teslimlerin Kasım 2013'te gerçekleştirilmesi bekleniyor.

İletişim: 

Telefon: 0216 506 13 77

     Web: http://www.mavikule.com.tr/

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS