Mesa Çamlıca’da 1 Milyon 80 Bin Dolara Muhteşem Manzara

İki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un en değerli semti Çamlıca’da yükselen Mesa Çamlıca, göz kamaştırıcı proje olarak dikkat çekiyor.
Mesa Çamlıca fiyatları
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 29 Ekim 2013 Salı 08:30

İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Çamlıca'da bütün görkemiyle inşa edilen Mesa Çamlıca Konut projesinde ev hayali gerçeğe dönüşüyor. 250 metrekare ile 980 metrekare arasında bulunan daireler, panoramik İstanbul görüntüsünü sunuyor. Projede 5 adet özel yüzme havuzu villa ya da veya alçak katlı apartman dairelerinden seçim yapabiliyorsunuz. Panoramik İstanbul manzarasının yanında özel yüzme havuzlu villalar ve Çamlıca'nın eşsiz konumu, bu prestijli projenin detaylarından sadece birkaçı.

ÇAMLICA'DA MESA GÖRSELLERİ

Mesa Çamlıca’da 20 Apartman Bulunuyor

5 adet 2 katlı, 15 adet 3 katlı toplam 20 adet apartman bulunan Mesa Çamlıca Konut projesinde 40 adet bahçe kullanımlı, 40 adet dubleks ve 40 adet ara kat daire bulunuyor. Projede fiyatları 1 milyon 80 bin dolar ile 1 milyon 510 bin dolar arasında değişen 161 metrekare büyüklüğünde 3 oda 1 salon, 1 milyon 725 bin dolar ile 1 milyon 780 bin dolar arasında fiyatlarla satılan 201 metrekare büyüklüğünde 4 artı 1 bahçe katı, 2 milyon 50 bin dolar ile 2 milyon 290 bin dolar arasındaki fiyatlardan satılan 250 metrekare girişindeki çatı dubleksi bulunuyor.

Temmuz 2015’te Hayat Başlıyor

2015 yılının Temmuz ayında yaşamın başlayacağı konut projesinin villalarında özel havuz bulunuyor. Konut projesinde her daireye özel 3 araçlık garaj ve depo mevcut. Mesa Çamlıca konut projesi, Boğaziçi köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne olan yakınlığı ile kentin her noktasına ulaşım kolaylığı sunuyor.

Mesa Çamlıca İletişim

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS