Mesut Doğan İnşaat geleceğe yatırım yapıyor

Yazdır

Alışılmışın dışında projeleriyle Mesut Doğan İnşaat, şehir içinde yeni değerler üreten farklı yaşam merkezlerine imza atarken, yeni yaşam alanlarını da hayata kazandırıyor

Mesut Doğan İnşaat firma sahipleri Mehmet Korkmaz ve Mesut Doğan, Seyrantepe'de Etiler Sitesi hakkında bilgi verdi.

Korkmaz ve Doğan, 2010 Şubat ayında 2 oda 1 salon 110 mekrekare 216 dairelik Etiler Sitesi'nin satımına ve yapımına başlayarak değişimi başlattıklarını belirterek şunları söyledi:

 

"Gaziantep'in ulaşım yönünden en kolay ulaşılabilir yer olan Seyrantepe Mahallesi gelişen Gaziantep'imize güzelliği ile dikkat çekmeye devam ediyor. İnsanların işyerlerine ulaşmasında Karataş ve İbrahimli'den çok yakın olan bu güzel mahallenin daha da güzelleşmesine katkı sağlayan Mesut Doğan İnşaat, Gaziantep halkına kaliteli ve ucuz daire yapma düsturu ile yola çıkarak halkın yoğun teveccühü ile karşılaştı ve kısa sürede dairelerin satışı gerçekleşti.

 

Bu yoğun ilgi üzerine ise Kasım 2011 de 80 metrekarelik ve 130 metrekarelik dairelerden 264 dairelik, Nesimi Sitesi'nin satımına başlandı. Bu dairelerden 80 metrekare olan daireler, ara ödeme olmayan peşinatı 8 bin TL'den, taksitleri ise 290 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. 130 metrekare 3+1 olan daireler ise yine ara ödeme olmayan peşinatı 16 bin TL'den, taksitleri ise 590 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

 

Daha ilk günlerden yoğun talep gören dairelerin satışına devam ediliyor. Gaziantep halkının bu yoğun teveccühüne layık olmaya çalışarak Mart 2012'de bitmesi gereken 110 metrekarelik 2+1 Etiler Sitesi'ndeki 72 daireyi gününden önce teslim ediyoruz."

 

İletişim bilgileri:

Tel     : 0342 220 00 61

Web  : www.mesutdoganinsaat.com.tr

Mail   : info@mesutdoganinsaat.com.tr