Mor Rengi Dekorasyon Tasarımı

Yazdır

Modern görünümlü bir dekorasyon için, tasarımcılar ev dekorasyon programları içine mor tanıtıyoruz. Evin boyunca Mor Dekorasyon Tasarımı ışıltı zengin parıltılı taşlar gibi olacak.

Mor bir makyaj için uygun olmayan bir evde yer yok. 2012 yılında moda anahtar ‘meyve’ aksan biri, mor bir kez daha heyecan verici farklı ev iç fikirler geliştiriyor.Yıllar boyunca Mor Dekorasyon Tasarımı yılında gelmiş ve moda dışarı gitti. Mor tonlar mevcut geniş birinin her artırılması ruh hali ve evde güçlü bir görsel ifadesi yaratacaktır. Tüm mor odalarda en aşırı ve dramatik bir senaryo vardır. Alternatif olarak, bir renk olarak, mor tanıtan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Bir yemek odası bir mor iç tasarım fikri eğlenceli misafirler için bir Memnuniyet verici samimi bir atmosfer yaratacaktır. Banyoda mor bir lüks düşkün deneyimi içine banyo zamanı dönüştürecek. Mor yatak odası hayal gücünüzü serbest çalıştırabilirsiniz gizemli bir yer haline gelir. Hatta yorgun bir mutfak dekoratif düzeni özelliği duvarlarında veya aksesuarlar üzerinde mor bir enjeksiyon ile hayata geri getirilecek.

Kısmen bir kucaklamak istiyorsanız Mor mobilya, abajurlar, kilim ve diğer dekoratif aksesuarlar odaya canlı bir aksanı tanıtacakMor Dekorasyon Tasarımı . Bu renk şemaları sürpriz bir şekilde geniş bir aralık içinde harika görünecektir. Örneğin, kireç yeşil mor aksan karşı eyleme zing olacak. Ince bir sanatsal etkisi, çiçek, belki sadece bir demet ve zevkli bir denge için tek bir abajur için beyaz bir iç bir bordo ya da leylak rengi küçük dokunuşlar tanıtın. Kırmızı iç Mor görkemli ve egzotik. Gri bir iç Mor doğal fon karşı söylüyor.

Daha farklı ve dikkat çekici tasarımlar mı arıyorsunuz o halde Yemek odası dekorasyonu başlıklı Konuya giderek Aydınlatma, kristal avize ve modern aydınlatma hakkında İncelemeler, görseller ve Öneriler bulabilirsiniz.

Kaynak:mobidekorasyon.com