Neva Konutları'nda daire fiyatları 140 bin liradan başlıyor !

Sistaş İnşaat'ın Çekmeköy'deki butik projesi Neva Konutları'nda daire fiyatları 140 bin liradan başlıyor. Sistaş İnşaat'ın Neva Konutları projesi , Çekmeköy de yer alan butik bir proje.
Neva Konutlarında daire fiyatları 140 bin liradan başlıyor !
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 18 Nisan 2011 Pazartesi 11:35

Yapımına Mart 2008'de başlanan projenin ilk etap teslimleri yapıldı ve sitede oturum başladı. Projenin ikinci etabı olan 3 blok 40 dairenin yapımına devam ediliyor.

Sitenin ilk etabı 3 blok ve 84 daireden oluşuyor. 2+1,3+1 ve çata dubleksi şeklinde üç farklı Daire alternatifi bulunuyor. Projede yer alan 2+1 100 metrekare daireler konumlarına göre 140 -160 bin TL aralığından, 140 metrekare büyüklüğündeki 3+1 çatı dubleksleri 200 bin TL'den, 123 metrekarelik 3+1 ara kat daireler 189 bin-219 bin TL, 246 metrekarelik 4+2 çatı dubleksleri 360 bin TL'den satışa sunuluyor.

Neva Konutları Şile yoluna ve yalanda açılacak olan Üsküdar - ümraniye - Dudullu - Taşdelen metrosuna yakın konumlanıyor. Bölgenin çekim merkezi olan Carrefour ile İkea'nın bulunduğu Meydan AVM'ye olan mesafesi ise 9 kilometre.

Ayrıca dairelerde Doğalgaz Kombi, ısıcamlı PVC, laminat Parke, aspiratör özel Mutfak dolabı ve iç duvarlarda alçıpan kullanılmış. Sitedeki sosyal donanlar arasında basketbol sahası, Tenis Kortu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun parkı bulunuyor.

Satış tutarlarının tamamının peşin alındığı projede, vadeli satışlar için Anadolubank ve Ziraat Bankası ile anlaşmalar bulunuyor. Projeden yüzde 0.95'lik Faiz ile banka kredisinden de yararlanabiliniyor.

Web: www.sistasnevakonutlari.com

e-posta: satis@sistasinsaat.com.tr

Tel : 0216 312 89 01  

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS