Next Level Ön Taleple 29 Adet Ofis Sattı !

Yazdır

Pasifik İnşaat, Ankarada hayata geçirmeye hazırlandığı karma kullanımlı projesi Next Level'ı satışa çıkardı.AVM, ofis ve konutların bir arada olduğu ve inşaatının yarısı tamamlanan projenin yatırım bütçesi ise 500 milyon lira olacak. Metrekare fiyatı ise 5.300-6.500 TL arasında.

 

Pasifik Grup, 500 milyon liralık bütçeyle Ankara’nın ilk karma kullanımlı projesini gerçekleştiriyor. Rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden (AVM) oluşan Next Level’ın tanıtımını İstanbul’da yapan Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Ankara-Eskişehir yolu üzerindeki proje arazisinin Toplu Konut İdaresi’nden (TOKİ) hasılat paylaşımı sistemiyle alındığını söyledi.

 

Pasifik Grubu’nun inşaat ve gıda sektörlerinde faaliyet gösterdiğini ifade eden Erdoğan Next Level’ın 19 bin 590 metrekarelik arsa alanı, 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olduğunu belirterek, projenin Ankara’nın en değerli noktasında yapıldığını söyledi.

 

Ön Satış'ta 29 Adet Ofis Satıldı..

Projede metrekare fiyatlarının 5300 lira ile 6500 lira arasında değiştiğini söyleyen Erdoğan, 1.5 aydır ön satış talebi toplandığını ve ofislerden 29 adedinin de satıldığını belirtti. Next Level Satış ve Pazarlama Müdürü Özlem Kısakürek ise Next Level Ofis binasının 30 kat ve 133 ofisten oluştuğunu söyledi. Next Level’da ofis büyüklüklerinin 165 ile 2 bin 400 metrekare arasında değiştiğini anlatan Özlem Kısakürek, sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Next Level Ofis’in en önemli özelliklerinden biri olan ortak kullanım alanları sayesinde ofis sahipleri mutfak, tuvalet, bekleme salonu için ekstra metrekare ayırmak zorunda kalmayacak. Her iki katta bir bulunan kat locaları ve teraslar ise binada yaşayanlar arasında sosyalleşme ve dinlenme olanağı sağlayacak. Ayrıca Business Club katımız bulunuyor. Burada ofislerin kullanımına açık, büyüklükleri 30 ile 158 metrekare arasında değişen yedi adet toplantı salonumuz var.” 

 

4 Metrelik Tavan Yüksekliği...

Next Level Rezidans’da büyüklükleri 97 ile 158 metrekare arasında değişen ve mobilyalı olarak teslim edilecek 40 adet suit daire ve büyüklükleri 150 ile 420 metrekare arasında değişen 65 adet rezidans dairesi yer alacağını ifade eden Kısakürek, Next Level’ın yerden tavana kadar cam uygulaması ve 4 metrelik tavan yüksekliği ile en iyi Ankara panoramasına sahip proje olacağını söyledi.

 

İnşaatın Yüzde 50'si Bitti...

Proje Geliştirme Müdürü Bünyamin Mutlu ise Next Level projesinin TOKİ ile sözleşme tarihinin 4 Mart 2010 olduğunu söyledi. İnşaata fiilen başlamalarının ise 10 Kasım 2010’da gerçekleştiğini belirten Mutlu, projenin 2013’te biteceğini söyledi. 

 

 

 

Next Level İletişim bilgileri :

Web : www.nextlevel.com.tr

Tel    : 0 312 284 47 47

Mail  : info@nextlevel.com.tr