Paşabahçe Agora AVM mağazasını yeniledi

Şişecam’ın Cam Ev Eşya Grubu şirketlerinden Paşabahçe Mağazaları, İzmir Agora Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasını yeniledi. 440 metrekarelik alanda konumlanan ve ‘Yaşam ve Butik’ konsepti altında 3800 farklı ürünü müşterilerin beğenisine sunan mağaza 29 Eylül’de kapılarını açtı.
Paşabahçe Agora AVM mağazasını yeniledi
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 02 Ekim 2012 Salı 13:45

Paşabahçe Mağazaları'nın İzmir Agora Alışveriş Merkezi'ndeki ‘Yaşam ve Butik' mağazası yenilendi. 29 Eylül itibariyle ‘Yaşam ve Butik' mağazasının kapılarını yenilenmiş yüzüyle müşterilerine açan Paşabahçe, yaklaşık 3800 ürünle 440 metrekarelik alanda müşterilerine keyifli bir alışveriş imkânı yaratıyor.

2011 yılında Kanyon AVM'de bulunan ‘Butik' konseptli mağazası ve 2012 yılı başında da ‘Yaşam' mağazasını yenileyen Paşabahçe'nin yenilenen Agora Alışveriş Merkezi'ndeki mağazasında, ustalıkla üretilen cam ürünlerinin yanı sıra porselen, Seramik, ahşap gibi farklı malzemelerden üretilmiş fonksiyonel sofra ve Mutfak eşyaları ile dekoratif ürünlerini satışa sunuluyor.

İzmir Agora Alış Merkezi'ndeki Paşabahçe Mağazası, ev yaşamının her alanı için farklı fikirler ve önerileri müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Paşabahçe Mağazası her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında müşterilerine hizmet verecek.
 


konuthaberleri.com

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS