Pekdemir İnşaat: 1000 konutluk bir projeye başlayacak

Pekdemir İnşaat, 2012'nin ikinci yarısında Kocaeli Başiskele'de 1000 konutluk bir projeye başlayacak. Konutların metrekare fiyatı 1000 liradan başlayacak. 3 katlı apartmantlardan oluşacak.
Pekdemir İnşaat: 1000 konutluk bir projeye başlayacak
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 31 Ocak 2012 Salı 19:00

Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 2012'nin ikinci yarısında Başiskele'de 1000 konutluk bir projeye başlayacaklarını, konutların metrekare fiyatının 1000 lira olacağını söyledi. 


Pekdemir, şöyle konuştu:

Başiskele'deki dev Konut projesinin hazırlıkları devam ediyor. Eskiden Kullar denilen yerde 1000 konutluk bir projemiz var. 2 ya da 3 etapta yapılacak. 3 katlı apartmanlardan oluşacak. Fiyatlar ekonomik olacak. Başlangıç fiyatımız metrekare başına 1000 lira civarında olacak. Çok çeşitli Konut tiplerine yer vereceğiz."

Bahçecik'te villa projesi

Bahçecik Beldesi'de bir villa projesine hazırlandıklarını belirten Mert Pekdemir, şunlan söyledi:
"Bahçecik az katlı villaların olduğu bir bölge. 46 villalık Bahçeada projemiz var. 15 güne kadar başlayacak. İzmit'in en özel projesi olacak. 4 +1 ve 5 +1 Dubleks villalar yapacağız. Fiyat olarak metrekaresi 2 bin lira seviyesinde olacak. 400 bin ile 600 bin lira arasında fiyatlarla satacağız. Herkesin kendine ait 300 metrekare net bahçesi olacak."

İş merkezi inşaatı

E5 kenarında 5 katlı, 6 bin metrerake alana sahip Asya lş Merkezi'ni inşa ettiklerini belirten Pekdemir, şunları söyledi: "E-5 cepheli en büyük bina olacak. İçinde 50 metrekare ile 300 metrekare arasında değişen ofisleri, Otopark alanları ve Modern mimarisi ile kaliteli Ofis ve işyeri ihtiyacını karşılamak amacıyla tasarlandı. Proje depreme karşı fore kazık sistemi ile zemin iyileştirme çalışması yapılarak imal edilip, her türlü son teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. İzmit Şehir merkezinde, E-5 karayoluna paralel, Ulaşım açısından merkezi konumu ile prestijli ve uzun vadeli Yatırım imkanı verecek. Bu arsada 55 sene önce Pekdemir İnşaat tarafından inşaatı gerçekleştirilen benzin istasyonu vardı. O kaldırılıp yerine iş merkezini yine biz yapıyoruz."

7 ay önce teslim etti

Villam projesinin üçüncü etabını Taahhüt edilen tarihten 7 ay önce teslim ettiklerini kaydeden Pekdemir, şu bilgileri verdi:

Kocaeli'nin en gözde ilçesi Kartepe'de yapılan Villam projemizin üçüncü ve son etabında 57 bin 700 metrekare alana kurulan 130 bahçeli konutun yapımım 15 ayda tamamlandık. Villam 3. Etap konut teslimleri, 14 Kasım 2011 tarihi itibariyle gerçekleştirildi ve 3. Etap'ta yaşam başladı.

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Seha Yapı, yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattıSeha Yapı, yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS