ASİA RESİDENCE

Çifçi Çelebi Yapı güvencesiyle İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da butik, çok özel bir proje olan Asia Residence ile yükseliyor.

Çifçi Çelebi Yapı 20 yıllık tecrübesiyle farklılık oluşturan bir projeye daha imza atıyor. Asia Resindence projesi hem konut hem de home-office olarak kullanabileceğiniz modern bir yaşamın kapılarını aralıyor. Asia Residence, mağaza ve iş yerleri ile hem konut hem ofis olarak ulaşım hatlarının tam orta noktasında bulunuyor.

Son yıllarda büyük bir hızla gelişen ve İstanbul’un yeni çekim merkezi Kartal’da inşa edilen Asia Residence, mimarisi ve konforlu yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. 3'ncü kattan itibaren panaromik Deniz ve Adalar manzarasının sunulduğu proje 2 blokta toplam 107 daireden meydana geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 tipteki daire, Home-Office ve 1200 metrekare ticari alan seçenekleri ile her yaşam tarzı için ideal çözümler sunuyor.
 konuthaberleri.comkonuthaberleri.com

Asia Residence, E-5 karayolu üzerinde, Soğanlık ve Kartal Köprüsü metro istasyonlarının tam ortasında , Sabiha Gökçen Havaalanına 10 dakika, Boğaziçi Köprüsüne 20 dakika, Sahilyoluna 5 dakika mesafede ve dünyanın en büyük adliyesinin yanı başında olup Kartal Araştırma Hastanesi ile Kartal Kalp-Göğüs Mrk. Hastanesine 5 dakikalık uzaklıkta konumlanıyor.

Asia Residence projesinin sosyal donatıları arasında 24 saat güvenlik, fitness, sauna, buhar odası, soyunma odaları, açık havuz, basket sahası, çocuk oyun alanları, iki kule arasında dinlenme yeri, botanik teras bahçe katı ile misafir otopark, resepsiyon, 24 saat concierge, valet parking ve kafeterya bulunuyor. 


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile