ASİSTANBULL

ASISTANBULL, Istanbul’un kalbi 4.Levent’te, Sapphire Istanbul’un yanında yükseliyor. Büyükdere Caddesi’nin hemen yanıbaşında, şehrin merkezinde, farklı konseptiyle bölgenin odak noktası haline geliyor. Hayati iki ulaşım arterinin tam ortasında yer almasıyla değerini her gün arttıran ASISTANBULL, hem şehrin tüm enerjisini barındırması, hem de bulunduğu konut dokusu içerisinde farklı ve nitelikli duruşuyla sizlere yeni ve kaliteli bir yaşam standardı imkanı sunuyor.

Kalite, farklılık ve yüksek standardı çalışma felsefesi haline getirmiş ASIST YAPI güvencesiyle hayata geçirilen ASISTANBULL, şehrin kalbinde 1100 m2 arazi üzerinde 7150 m2’lik konut alanıyla 16 katta yükseliyor.

Modern ve keskin çizgisiyle, kent silueti içerisinde kendine yakışan yerini alıyor. Sizler için özenle tasarlanmış dairelerden oluşan ASISTANBULL; oturum alanının yarısından fazlasını yeşile bırakan özel peyzaj düzenlemesiyle kendine ait doğası içerisinde yer alıyor.

OTOPARK

Şehrin göbeğinde yaşayan insanların en büyük sorunu olan otopark problemini  Her daire için bir otopark yeri, ayrıca misafirler için de yeterli otopark  alanları sunarak çözüyoruz 

KAPALI YÜZME HAVUZU

Bütün stresinizi suya bırakın. ASISTANBULL’da maviyle iç içe bir hayat, havuz tutkunları için yaz-kış kullanıma uygun kapalı havuzuyla sizleri bekliyor.

FITNESS SALONU

Formunuzu korumak için evinizden uzağa gitmeye gerek yok. ASISTANBULL’un kapalı spor tesislerinde günün yorgunluğunu atabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz.

DOĞA DOSTU 

ASISTANBULL, doğa dostu mimarisiyle yaşamınıza konforlu ve çevreci ortamlar sağlamayı amaçlıyor.

"Hybrid Araç Şarj Sistemi  "Yağmur Suyu Toplama Sistemi ” ve çevre aydınlatmaları için gerekli elektriği "Güneş Enerji Sistemi ”nden alarak; gelişmiş teknoloji ve uygulamaları içeren temel kriterlerin bir araya getirildiği yaşam alanlarında rahat, konforlu ve aynı zamanda ekonomik sistemler hayata geçiriliyor.

ÇOCUK PARKI

Çocuklarınıza herşeyin en iyisini vermek istediğinizi biliyoruz. ASISTANBULL’da çocuklarınız için, yaşıtlarıyla bir arada olup sosyalleşebilecekleri, 3-10 yaş arası çocuklar için tasarlanan çocuk parkı; yeni şeyler keşfederek büyümelerine imkan sağlayacak çevre düzenlemesi sizleri bekliyor. Toplam alanının \%60’ının peyzaj düzenlemelerine ayrıldığı ASISTANBULL, bölgenin en yeşil projesi olarak sizler için yükseliyor.

 

CEP SİNEMASI

Sinema kapınıza geliyor. ASISTANBULL, sosyal tesıslerine "Cep Sineması”nı da ekleyerek; aileniz ve dostlarınızla keyifli anlar yaşayabileceğiniz, filmleri eviniz konforunda ve sinema salonu standartlarında izleyebileceğiniz bir deneyim imkanını da sizlere sunuyor.

GÜVENLİ 

ASISTANBULL’da güvenli ve huzurlu yaşamın da bütün gereksinimleri, sizlerin hizmetine sunuluyor.

Bina içerisinde 24 saat esasına dayanan "Kapalı Devre CCTV Sistemi”, yetkisiz girişleri engelleyecek "Parmak Izi Tanıma Sistemi” ve siz dairenizdeyken dışarıda bekleyen ziyaretçilerinizi kontrol edebileceğiniz

"Görüntülü Diyafon Sistemi” bunlardan sadece birkaçı...

LOKASYON

ASISTANBULL, E-5 ve TEM anayollarının tam ortasında, şehrin en prestijli caddelerinden Büyükdere Caddesi’ne 2 dakika yürüme mesafesinde oluşu; metro ve metrobüs hatlarına yakınlığıyla Istanbul’un her noktasına kısa sürelerde ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Şehrin merkezinde, kent yaşamının bütün imkanlarına sahip olmanın yanı sıra evinizin sıcaklığını ve keyfini yaşayabileceğiniz huzurlu bir ortam sunuyor.

Projede konut fiyatları 430 bin liradan başlıyor. Detaylı bilg almak için 0212 283 83 53 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile