ENPARK BEYTEPE

Enpark Beytepe, şık çevre düzenlemeleri ve ferah yeşil alanlarla çevrili bir yaşam alanında, sizlere huzuru ve rahatlığı bir arada sunuyor. Doğadan kopmayan mimari tasarım, modern çözümlerle bir araya gelerek sizlere özel bir yuva tasarladı. Ayaklarınızın altındaki eşsiz şehir manzarasının keyfini, yeni evinizde çıkarın...

21,540 m2 Yeşil Alan

23, 334 m2 Arsa Alanı

271 m2 brüt Konut Alanı

Özel Çevre Düzenlemeleri

Herkese hitap eden geniş sosyal imkanlar...

Günün her saatini sevdiklerinizle dolu dolu geçirebilmeniz için özel sosyal alan düzenlemeleri yapıldı. Site içindeki yeşil alanların keyfini çıkarmanız için gezinti alanları, uzun bir günün yorgunluğunu atabileceğiniz hamam ve sauna, sağlığına düşkün olanlar için eksiksiz spor alanı düzenlemeleri ve dostlarınızla keyifle vakit geçirebileceğiniz daha pek çok mekan, Enpark Beytepe’de sizin için hazır.

31 katlı 3 blok

186 daire

4+1 ve 5+1 daire seçenkleri

372 kapasiteli kapalı otopark

60 araç kapasiteli misafir otoparkı

21 bin 500 metrekare peyzaj alanına sahip olan Enpark Beytepe, doğal hayatı modern hayatın vazgeçilmez bir parçası yapıyor. Koşu ve yürüyüş parkurları, bisiklet yolları, tenis kortu, basketbol ve futbol sahaları, "en özel" haliyle sizi bekliyor...

Her dairenin sahip olacağı iki araçlık otopark ise hayatınızı kolaylaştıran bir ayrıcalık. Ve güvenlik... Enpark'ın bütün ayrıcalıkları gibi güvenlik de hem çocuklarınız, hem de sizin için 'en'lerde...

Salonda, mutfakta, banyoda... Evininizin her köşesinde, kullanılan her malzeme, sınıfının lider markasının imzasını taşıyor. Evinizin içine adım attığınızda, ışık saçıyorsa işte bu kalitenin imzası.

Konutların net 242 metrekareden oluştuğu Enpark Beytepe'de 4+1 ve 5+1 seçenekler mevcut. Her katta sadece iki dairenin yer aldığı Enpark Beytepe'de her dairede üç cepheden de kendinizi panoramik manzaranın tam ortasında hissedeceksiniz. Üstelik, esnek mimari tasarım sayesinde salonunuzu dilediğiniz büyüklükte, dilediğiniz biçimde düzenleyebileceksiniz.

Detay, Kocamanlar Alüminyüum, Adil Kılıçkan, Şekerciler ve Özül İnşaat konsorsiyumu Enpark A.Ş imzasıyla hayata geçirilen Enpark Beytepe, Ankara'nın Çankaya İlçesinde yükseliyor.

Resmi satışları yarın başlayacak olan Enpark Beytepe'nin arsa alanı 25 bin metrekare olarak belirlendi. 2015 Mayıs'ta yaşamın başlayacağı Enpark Beytepe'nin 21 bin 540 metrekaresi yeşile ayrıldı. 31 katlı üç bloktan meydana gelen Enpark Beytepe'te 186 konut bulunuyor.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile