NİDAPARK BEŞİKTAŞ
NİDAPARK BEŞİKTAŞ
VAZİYET PLANITEKNİK ŞARTNAME

NİDAPARK BEŞİKTAŞ

Nidapark'ta yer alan 1+0 daireler 36 metrekare ile 79 metrekare arasında, 1+1 daireler 64 metrekare ile 78 metrekare arasında, 2+1 daireler 108 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen alanlara sahip.

Bugüne kadar gördüğünüz tüm rezidansları unutun.  Nidapark Beşiktaş’ta rezidans yaşamının lüksünü ve konforunu size İstanbul’un tam ortasında sunuyoruz. Sizin için İstanbul’un en eski mahallelerinden birinde, şehrin en önemli yerlerine yakın sımsıcak bir ev hazırladık. Bekleriz.

Nidapark Beşiktaş alıştığınız lüks konut projelerinden farklı bir anlayışla tasarlandı. Şehrin kalbinden uzaklaşmadan mahalle sıcaklığını yaşarken, aynı zamanda klasik konut projelerinin lüksüne ve güvenliğine sahip olmak istiyorsanız Nidapark Beşiktaş sizin eviniz.

NİDAPARK BEŞİKTAŞ'TA YAŞAM

İstanbul'un tarihi dokusunu ve Beşiktaş'ın sıcak mahalle atmosferini, lüks yaşam konforuyla bir araya getiren Nidapark Beşiktaş, sosyal yaşama yönelik birçok ihtiyacınıza cevap verecek olanaklarının yanı sıra, mimarideki estetik duruşuyla seçkin bir hayat sürmek isteyen ev sahiplerini bekliyor.

RAHATINIZ YERİNDE

Nidapark Beşiktaş’ta lüks bir rezidansta aradığınız her türlü konforu bulabilirsiniz. İster deniz manzaralı dairelerimizden biriyle İstanbul’u ayaklarınızın altında yaşayın, isterseniz geniş terasınızda günün stresini atın.

Tüm daire mutfaklarında kullanıma hazır ankastre bulaşık makinesi, ankastre ocak, ankastre fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi ve daire girişlerinde vestiyer dolabı.

KONFORUN MERKEZİ

Eviniz yalnızca bir bina değil, enerji topladığınız, günün stresini attığınız ve kendinizi yenilediğiniz bir mekan olmalı. Nidapark Beşiktaş’ta havuzunda serinleyip, spor salonunda stresinizi atabildiğiniz bir ev bulacaksınız, hem de şehrin tam ortasında.

Deniz manzaralı teras ve açık havuz.

Tesis yönetimiyle entegre touch panel sesli ve görüntülü intercom sistemi, merkezi soğutma sistemi (VRF), 24 saat güvenlik Nidapark Beşiktaş'ın konforlarından yalnızca birkaçı.

Sporun hayatınızdaki önemini biliyoruz. Nidapark Beşiktaş’ın fitness salonu varken sağlıklı yaşam için uzağa gitmenize gerek yok. 

Detaylı bilgi almak için 444 48 46 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile