PASHA LOFT BİLKENT

“Hayata renk katan detaylar…”

Bilkent’in zirvesinde, panoramik Ankara manzarası eşliğinde doğa ile yaşam arasında kurulan bir köprüdür Pasha Loft.

3 Farklı tip blokta, farklı yaşam tarzları ve ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde planlanan Projemiz, Bilkent’e yeni bir renk getirirken, kullandığı yenilikçi teknolojiler ve hizmetlerle kaliteli bir yaşama dair tüm detayları hizmetinize sunuyor.

Sizleri ayrıcalıklı hissettirecek “resepsiyon karşılama, 7/24 güvenlik, concierge hizmetleri, kullan/öde aktivite bölümleri ve spor alanlarıyla Pasha Loft ayrıcalığını yaşamaya davetlisiniz.

"Gün Işığı Evinize Konuk Olsun"

Adımınızı attığınız ilk andan itibaren her cephesinden narince süzülen gün ışığının aydınlığı karşılıyor sizi usulca. Her türlü konforu üst düzeyde sunan Pasha Loft, akıllı ev teknolojisi, sosyal yaşamı evinin konforunda yaşamak isteyenler için detaylandırdığı işlevsel hobi odaları ve sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazı spor kompleksi ile Bilkent'in en nezih bölgesinde sizi mutlu ve sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

Her daire için özel olarak dizayn edilmiş tek araçlık kapalı otoparkı ve ayrıca konuklarınız için düşünülmüş açık hava misafir otoparkı ile üst düzey hizmet sunan Pasha Loft, sağladığı 7/24 güvenlik hizmeti ile size ve sevdiklerinize verdiği önemin altını çiziyor.

Yaşama dair her detayın titizlikle hazırlandığı Pasha Loft'ta, size sadece kalite ve konforun keyfini sürmek kalıyor.

"Hayatı geniş geniş yaşayın"

Her zevke uygun dizayna olanak sağlayan yaşam alanı, giyinme odasını içinde bulundurmasına rağmen genişliği ile şaşırtan yatak odası, küçük bir terası anımsatan balkonu ve Bilkent'in eşsiz manzarası birleşerek adeta bir şölene dönüşüyor Pasha Loft'ta…

"En iyiler için, en iyisini yaptık…"

Birinci sınıf bir yaşam için birinci sınıf bir eviniz olmalı… Çift cephe balkonu, geniş salonu, giyinme odası ve özel banyolu ebeveyn süiti ile size rahat bir yaşam imkanı sunuyor.

Ev işlerinizi eğlenceye dönüştüren mutfak tezgahı üzerinde bulunan ve ek aydınlık imkanı sağlayan mini pencereler evinize şık bir estetik katıyor.

Size sadece, Pasha Loft kalitesi ve güvencesiyle hazırlanan 2+1 dairelerde ailenizle keyifli bir yaşam sürmek kalıyor…

"Spor yaparak stresten uzaklaşın"

Spor yapmayı yaşam biçiminiz haline getirmek için uzaklara gitmenize artık gerek yok. Yürüyüş parkurları, basketbol sahası ve geniş yeşil alanıyla spor artık lüks değil, yaşamınızın bir parçası olacak…

Banka kredisi imkanı ile konut sahibi olunabilen Ankara Pasha Loft Bilkent'te; çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik ve yeşil alanlar bulunuyor.


Projeye Mesaj Gönderin
Yenile