Toyzz Shop 100. Mağazasını Taurus Ankara AVM de açtı

Yazdır

100. Mağaza açılışı tüm Toyzz Shop mağazalarında coşku ile kutlandı...

Eğlenceli dünyası, renkli oyuncakları ile çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi odağı olan Toyzz Shop 100. Mağazasını 29 Ekim tarihinde Taurus Ankara AVM de açtı. 100. Mağaza açılışı aynı anda Toyzz Shop’un tüm mağazalarında ve merkezinde pasta keserek kutlandı.

100. mağazanın açılışı için konuşan Mağazalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şenol BİLİCEN, “Bugün Cumhuriyetimizin 90. Yılı, hepimiz için çok özel ve anlamlı olan bu günde 100. Mağazamızı açıyoruz. Coşkumuz, sevincimiz çok fazla. Bugün hem Cumhuriyet Bayramımız hem de 100. Mağaza açılışımız için tüm mağazalarımızda kutlamalar yapacağız dedi. Toyzz Shop’u gönüllerine kazıyan başta çocuklar olmak üzere herkese teşekkür ettiğini belirten Mehmet Şenol BİLİCEN, biz kocaman bir aileyiz ailemize emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim dedi.

Toyzz Shop Pazarlama Müdürü Ayça CANDOĞAN ZENGİN, 100. Mağaza coşkusunu 2 ay boyunca kampanyalarla, indirimlerle ve eğlencelerle kutlayacaklarının müjdesini verdi.

2001 yılında ilk mağazasını İstanbul’un önde gelen alışveriş merkezi Akmerkez’de açan Toyzz Shop, 29 şehirde 100 mağazası ile Anadolu’ya en çok yatırımı yapan oyuncak mağazasıdır ve \% 100 yerli sermayelidir.