Türkiye’nin En Büyük İnşaat Ve Konut Konferansına Geri Sayım Başladı

Yazdır

Türk gayrimenkul sektörüne yön veren oyuncular, 5. İnşaat ve Konut Konferansında bir araya geliyor…

Sektörün en seçkin buluşması olarak kabul edilen, 24 Ocak 2017 Salı günü düzenlenecek 5. İnşaat ve Konut Konferansı’nda; gayrimenkul sektöründe yaşanan değişimler, şehirleşme ve çevrecilik, enerji verimliliği, kentsel dönüşüm projelerinin önemi, marka şehirler, pazardaki yeni eğilimler, zorlaşan rekabet koşulları ve çözüm önerileri vb pek çok masaya yatırılacak. 

Türkiye’nin en büyük İnşaat ve Konut Konferansı’nda geri sayım başladı Gayrimenkul sektörünün önde gelen yatırımcılarının ve profesyonellerinin bir araya geleceği, 5. İnşaat ve Konut konferansı 24 Ocak 2017 Salı günü Marriot Hotel Asia’da gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıl 251 kurumun katılımıyla sektörde kendi rekorunu kıran konferans, bugüne kadar 695 şirketi ağarlayarak Türk gayrimenkul sektörünün en geniş katılımlı konferansı ünvanına sahip oldu. Düzenlendiği her yıl büyük ilgi gören Eventuum’un organize ettiği İnşaat ve Konut Konferansı gayrimenkul sektörünün en seçkin buluşması olarak kabul ediliyor. Bu yıl beşincisi düzenlenen konferansa 170 kuruluştan katılım bekleniyor.

Eventuum Genel Direktörü Pınar Kopuz düzenlenen konferans ile ilgili “Her yıl daha da büyüyen katılımıyla sektörün nabzını tuttuğumuz 5. İnşaat ve Konut Konferansı’nda bu yıl da büyük çaplı bir organizasyon gerçekleştireceğiz. Sektörün öncülerinin gözünden deneyimlerin ve beklentilerin aktarıldığı konferans her yıl daha da ilgi çekici oluyor. Bizler de ekip olarak böylesine büyük çaplı bir organizasyonu düzenlemekten yoğun bir heyecan ve mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, Ağaoğlu Şirketler Grubu İş Geliştirme Başkanı Burak Kutluğ, NEF İcra Kurulu Üyesi Bülent Kozlu Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Ceylan, Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, Mimar ve Mühendisler Grubu Denetim Kurulu Başkanı  Kadem Ekşi,  Yiğit IDK Group Yönetim Kurulu Başkan Vekili Önder Yiğit, Enerji Yönetimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Güngör’ün katılacağı, Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk ÖZDİL’in konuşmacı olarak katılacağı 5. İnşaat ve Konut Konferansında; gayrimenkul sektöründe yaşanan değişimler, şehirleşme ve çevrecilik, enerji verimliliği, kentsel dönüşüm projelerinin önemi, marka şehirler, pazardaki yeni eğilimler, zorlaşan rekabet koşulları ve çözüm önerileri vb pek çok konu ele alınacak.

 

Program Akışı

 

09:00-09:30      Karşılama&Kayıt 

09:30-10:30      Açılış Konuşmaları

10:30-11:30      Çay-Kahve Molası        

11:30-13:00      Sabah Oturumları        

13:00-14:00      Öğle Yemeği

14:00-16:00      Öğle Oturumları

16:00-17:00                 Plaket Töreni ve Kapanış