Üsküdar Belediyesi'nden Boğaz Manzaralı Sosyal Tesis !

Boğazı'ın gıbta edilen muhteşem manzarası yaşam merkeziyle bütünleşiyor. Tam kapasiteli sosyal tesiste yok yok ve şimdiden vazgeçilmez mekanlardan olmaya aday.Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'nin temeli 28 Ocak 2012 Cumartesi saat 13.00’da yapılacak törenle atılacak.
Üsküdar Belediyesinden Boğaz Manzaralı Sosyal Tesis !
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 25 Ocak 2012 Çarşamba 13:00

Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'nın Kirazlıtepe, Küplüce ve M. Akif Ersoy Mahallelerinde yaşayan yoğun nüfusun kültürel ve sosyal etkinliklere rahat bir şekilde ulaşmasını sağlayabilmek için uzun süredir proje çalışmalarını yürüttüğü  Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'nin  temeli 28 Ocak 2012 Cumartesi saat 13.00'da yapılacak törenle atılacak.

Üsküdar Belediyesi, İstanbul'un en güzel manzaralarından birine sahip Kirazlıtepe semtinte, içinde havuz, konferans ve Spor salonları, kafe, restoran ve seyir terasının bulunduğu Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'nin temelini atıyor.

Bölgede yaşayan yoğun nufüsun kültürel ve sportif etkinliklere daha rahat bir şekilde ulaşabilmeleri için uzun süredir Arsa geliştirme ve projelendirme çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara: "Muhteşem boğaz manzarasıyla Üsküdarlıların vazgeçilmez mekânı haline gelecek yaşam merkezimizi inşallah 1 yıl içinde tamamlayarak hizmete açacağız" dedi.
 

Temeli 28 Ocak Cumartesi 13:00'te atılacak olan Kirazlıtepe Yaşam Merkezi; Semt Kültür Merkezi, Semt Etüd Merkezi ile Havuz ve Fitness Merkezi olmak üzere 3 ayrı fonksiyonu bünyesinde barındıracak. 800 kişilik çok amaçlı Salon, erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı olmak üzere 2 Yüzme Havuzu ve fitness salonları, 7 adet derslik ile 3 adet el sanatları satış mağazasının bulunduğu Kirazlıtepe Yaşam Merkezi'nde, 30 araçlık kapalı Otopark dışında 150 metrekarelik restaurant ve 365 metrekarelik boğaz manzaralı teras da yer alacak.​

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS