Vadi Tepe Bahçeşehir Tanıtıldı

Vaditepe Bahçeşehir'de Tüm sosyal imkanlar düşünülmüş
vadi tepe bahçeşehir
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 24 Ekim 2013 Perşembe 00:45

Vaditepe Projesi Kiptaş Tarafından İstanbul'da Bahçeşehir'de yükselmeye başlıyor. Vadi Tepe Bahçeşehir'de Tüm sosyal imkanlar düşünülmüş. Vadi Teğe Bahçeşehir'de İlkokul, ortaokul,sağlık ocağı gibi özel hizmetler bulunmaktadır. Alışveriş Merkezi 1,5 km mesafede. Vaditepe Bahçeşehir'de Cami, Okul, Market, açık spor alanları, çocuk oyun alanları ile Vaditepe Bahçeşehir'de her şey ayağınızın altında.,

Vadi Tepe Projesi Teslim Tarihi

24 ay sonra ( Kasım 2015) tarihinde teslim edilmesi planlanan proje 4 bin konuttan meydana geliyor. 280 bin metrekarelik alanda inşaa edilecek olan projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 5+2 konut tipleri bulunuyor. 

Vadi Tepe Bahçeşehir Fiyatları

Vadi Tepe Bahçeşehir İstanbul projesinde Satılık Daire fiyatlarının başlangıç fiyatı 250 bin 400 TL dir. 

Her daireye bir otopark

Proje'de her daireye özel kapalı otopark bulunmaktadır. Otopark'a özel asansörlerle erişim sağlanıyor. Ayrıca otoparkta mekanik havalandırma ve yangın söndürme sistemide bulunmaktadır.

Vadi Tepe Bahçeşehir'de Tüm sosyal imkanlar düşünülmüş

Kapalı Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Türk Hamamı, Vitamin Bar, Dinlenme Terasları, Çocuk oyun alanları ile kendinizi özel hissedeceksiniz.

VADİ  TEPE BAHÇEŞEHİR RESİMLERİ

Vadi Tepe İstanbul Nerede

TEM Otoyolu'na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir'de yaşarken şehir içi trafiğe hiç takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Marmaray-Halkalı İstasyonuna entegre edilen raylı ulaşımla Pendik'e, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluyla da Okmeydanı Kavşağı'na kısa zamanda ulaşım imkanına sahipsiniz.

Vadi Tepe İstanbul İletişim

Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 34015 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 0 212 414 98 98 - 428 88 00 Faks : 0 212 510 58 88 E-mail : vaditepe@kiptas.com.tr

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS