Vaditepe Bahçeşehir Nerede ?

TEM Otoyolu'na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir'de yaşarken şehir içi trafiğe hiç takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
vadi tepe nerede
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 24 Ekim 2013 Perşembe 09:13

Kiptaş Tarafından yapılan Vaditepe Projesi İstanbul-Bahçeşehir'de konumlanıyor. Kısaca Projeden bahsedecek olursak Projede Okul'dan, Cami'ye, Cami'den Sağlık Ocağına kadar bir çok imkan elinizin altında. Kısaca Sosyal Donatıları sıralarsak; İlkokul, Ortaokul, Sağlık Ocağı, Cami, Kapalı Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası, Masaj Odası, Squash Türk Hamamı, Vitamin Bar, Dinlenme Terasları, Çocuk Oyun Alanları. 

VADİTEPE BAHÇEŞEHİR PROJE GÖRSELLERİ

Vadi Tepe Bahçeşehir Nerede ?

TEM'e bir kilometre hayata birkaç adım mesafede!
TEM Otoyolu'na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir'de yaşarken şehir içi trafiğe hiç takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Marmaray-Halkalı İstasyonuna entegre edilen raylı ulaşımla Pendik'e, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluyla da Okmeydanı Kavşağı'na kısa zamanda ulaşım imkanına sahipsiniz.

Vaditepe Bahçeşehir Harita

Vadi Tepe Bahçeşehir İletişim

Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 34015 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 0 212 414 98 98 - 428 88 00 Faks : 0 212 510 58 88 E-mail : Vaditepe@kiptas.com.tr

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
DKY İnşaattan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanyaDKY İnşaat'tan Lokum Evler ve DKY Kartal projelerinde çifte kampanya

DKY inşaat, Lokum Evler ve DKY Kartal projelerine özel Ramazan Kampanyası düzenliyor. Şirket her iki proje için Ramazan ayı boyunca varolan indirimlere ek olarak yüzde 3 indirim fırsatı sunuyor.


Foto galeri

  • SİYAH KALEM KÖY ZEKARİYAKÖY
  • DUMANKAYA MOZAİK
  • ESENLER EMLAK KONUTLARI
  • METROPARK TOWERS