Vaditepe Bahçeşehir Nerede ?

TEM Otoyolu'na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir'de yaşarken şehir içi trafiğe hiç takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.
vadi tepe nerede
Bu haberi paylaşın :
Tarih : 24 Ekim 2013 Perşembe 09:13

Kiptaş Tarafından yapılan Vaditepe Projesi İstanbul-Bahçeşehir'de konumlanıyor. Kısaca Projeden bahsedecek olursak Projede Okul'dan, Cami'ye, Cami'den Sağlık Ocağına kadar bir çok imkan elinizin altında. Kısaca Sosyal Donatıları sıralarsak; İlkokul, Ortaokul, Sağlık Ocağı, Cami, Kapalı Yüzme Havuzu, Tenis Kortu, Fitness Center, Sauna, Buhar Odası, Masaj Odası, Squash Türk Hamamı, Vitamin Bar, Dinlenme Terasları, Çocuk Oyun Alanları. 

VADİTEPE BAHÇEŞEHİR PROJE GÖRSELLERİ

Vadi Tepe Bahçeşehir Nerede ?

TEM'e bir kilometre hayata birkaç adım mesafede!
TEM Otoyolu'na sadece 1 kilometre mesafede yer alan Vaditepe Bahçeşehir'de yaşarken şehir içi trafiğe hiç takılmadan en hızlı şekilde evinize varmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız. Marmaray-Halkalı İstasyonuna entegre edilen raylı ulaşımla Pendik'e, 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yoluyla da Okmeydanı Kavşağı'na kısa zamanda ulaşım imkanına sahipsiniz.

Vaditepe Bahçeşehir Harita

Vadi Tepe Bahçeşehir İletişim

Seyitnizam Mah. Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 34015 Zeytinburnu / İstanbul
Telefon : 0 212 414 98 98 - 428 88 00 Faks : 0 212 510 58 88 E-mail : Vaditepe@kiptas.com.tr

İlgili Haberler

Haftanın Projesi
Essa Florada daireler 645.000 TLden başlıyorEssa Flora'da daireler 645.000 TL'den başlıyor

ESSA Flora, Ümraniye plazalar bölgesine 10 dakika mesafede dört tarafı ormanla çevrili çok özel bir konuma sahip. Çekmeköy’ün ormana komşu son değerli arazisi üzerinde hayata geçen proje 59 adet konuttan oluşuyor.


Foto galeri

  • DUMANKAYA MOZAİK
  • METROPARK TOWERS
  • CONCORD İSTANBUL
  • TOYA MODA