Konya Emlak İnşaat Sektöründe Lider Firma Safira İnşaat Mimarlık!

Yazdır

Konya Emlak İnşaat Sektöründe Lider Firma Ünvanını taşıyan Safira İnşaat Mimarlık Projelerine hız kesmeden devam ediyor.

Konya Emlak İnşaat Sektöründe Lider firma olan Safira İnşaat Zigana Botanik Projesiyle bu ünvanı taşımanın haklı gururunu yaşadığını ve Konya'da kimsenin hayal edemediği projeleri hayata geçirdiklerini söyledi. Safira İnşaat Yetkilisi Hakan Çiçek Safira inşaatın nitelikli konut projesi sloganıyla yola çıktığını ve estetikden ödün vermeden kaliteyle estetiği birleştirerek çok nitelikli konutlar inşaat ettilerini sözlerine ekledi.

 

Konya Emlak İnşaat Sektöründe kalite ve estetik kavramlarıla katkıda bulunduklarını ve Konyada kalite ve estetikte kaliteyi Safira inşaatın belirlediğini söyleyen Safira inşaat Yetkilisi Hakan Çiçek, firmalar arasındaki rekabetin Konyalılar için nitelikli konut olarak geri döndüğünü sözlerine ekledi.

 

Zigana Botanik projesiyle Beyşehir Çevre yolu üzerinde Dedeman otele giderken sağda BP petrol yanında başladıkları proje için bahçeli ev hayali kuran dairede yaşamaktan vazgeçemeyen ev hanımları için hayal edilen bir projeyi hayata kazandırdıklarını ve çok rağbet gördüklerini sözlerine ekledi.

 

E Haber Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, Zigana botanik daireler için satışların büyük bir hızla devam ettiğini ve henüz proje aşamasındayken satışlara başladıklarını ve satın almayı düşünenlerin acele etmeleri gerektiğini sözlerine ekleyen Safira inşaat yetkilisi Hakan Çiçek, bizi izlemeye devam edin. Yeni projelerle sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz diyerek sözlerini tamamladı.